Як підключити sata-вінчестер. підключення жорсткого диска до ноутбука.

Підключення SATA-диска до персонального комп'ютера займає не більше 10 хвилин. При знанні всіх дрібниць, підключити жорсткий диск можна набагато швидше.
Вам знадобиться
  • Комплект SATA-диска, комп'ютер.
Інструкція
1
Основні характеристики дисків: - SATA-кабель має однакові роз'єми. Один роз'єм веде до материнської плати, другий - безпосередньо, до жорсткого диска. Неправильне підключення SATA-дисків - неможлива операція; - SATA-диски не мають в наявність перемичок - з'єднання дуже просте.
2
Для того, щоб підключити SATA-диск, необхідно: - знайти відповідний роз'єм на материнській платі; - підключити з'єднувальний кабель; - з'єднати з жорстким диском; - підключити кабель живлення до жорсткого диска (вам буде потрібно спеціальний кабель, що поставляється в комплекті з жорстким диском). Іноді в комплекті йде перехідник.
3
Для того, щоб ваша операційна система змогла побачити новий диск, необхідно встановити режим роботи цього диска.
4
Закрийте кришку системного блоку, якщо вона була відкрита, і підведіть до блоку харчування.
5
Увімкніть системний блок, при завантаженні комп'ютера, натисніть кнопку Delete.
6
На екрані з'явиться BIOS Setup - перейдіть на вкладку вибору параметрів встановлених пристроїв - увімкніть режим SATA.
7
При установці будь-якої операційної системи, потрібно додаткові драйвера для вашого диска. Однак, деякі версії операційних систем вже забезпечені такими драйверами.
8
При установці жорсткого диска з уже встановленою операційною системою, драйвера завантажують в систему після включення комп'ютера і появи екрана привітання.
9
Іноді так трапляється, що вам порадили купити в магазині жорсткий диск формату SATA, але ваша материнська плата його не підтримує. В такому випадку необхідно придбати PCI-плату для коммутирования жорсткого диска в ваш системний блок.