Як вставити на сайт ролик.

Відеоконтент вже досить міцно увійшов в життя інтернет-користувачів. Важко уявити сучасний сайт без використання відеоматеріалів. Тому для початківців вебмайстрів дуже важливо знати алгоритми установки відеороликів на веб-ресурси.
Інструкція
1
Зареєструвавшись на відеохостингу RuTube, перейдіть за посиланням «Залити відео» вгорі сторінки. У полі «Шлях до файлу» відкрийте адресу до відеофайла, який ви хочете завантажити (за обсягом файл не повинен перевищувати 300 Мб). Введіть опис до вашому відеоролику. Натисніть на кнопку «Завантажити» і чекайте, поки відеоролик запишеться на жорсткий диск хостингу RuTube і конвертує. Потім поновіть сторінку і натисніть на значок вашого відеоролика. Перевірте його, знайдіть в нижній частині html-код. Скопіюйте його і вставте в потрібне місце на вашому сайті, використовуючи спеціальний html-редактор.
2
Зареєструйтеся на відеохостингу YouTube. Якщо з яких-небудь причин ви не можете зареєструватися, то перевірте, чи варто галочка в пункті «Так, мені виповнилося 18», та інші дані. Якщо нічого не вийшло, спробуйте інший браузер. Після реєстрації в правому верхньому куті тисніть «Додати відео». З'явиться вікно, де за допомогою кнопки «Огляд» можна завантажити відеоролик до 1 Гб. Після завантаження почекайте якийсь час, поки ролик оцифрує на сервері, потім натисніть на свій логін, перейдіть в розділ «Мої відео» і клікніть по зображенню вашого відео. Відкрийте сторінку з вашим відеороликом, де у верхньому правому куті можна скопіювати його HTML-код, який потім можна вставити на ваш сайт.
3
Реєструйтеся на сайті Uppod. У корені вашого сайту створіть три папки video, styles, і player. На uppod скачайте файл плеєра, натиснувши на «Скачати плеєр» в лівому верхньому кутку. Розпакувавши скачаний архів, копіюйте uppod.swf в папку player вашого сайту. Зайдіть в акаунт uppod, натисніть на кнопку «Мій плеєр», потім «Відео». Створіть стиль і збережіть його. Завантажте його в папку styles. В папку video залийте ваш ролик. На uppod у вкладці "Файли" вкажіть ваш файл. Натисніть на «Код» і отримаєте ваш html.