Як повернути курсор. помінявся догляд курсоза на інший монітор.

На початку використання комп'ютерів курсором називали миготливий прямокутник, який в командному рядку відзначав позицію введення чергового символу. З появою графічного інтерфейсу операційної системи таке ж назва закріпилася і за покажчиком миші. Іноді користувачеві комп'ютера доводиться вирішувати пов'язані з цим курсором проблеми - повертати його відображення у вікні програми або відновлювати колишній зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Іноді при роботі програм покажчик миші пропадає з екрану комп'ютера - це трапляється через особливості програмного коду програми або збою в операційній системі. Спробуйте усунути дефект часовим перемиканням у вікно будь-якого іншого застосування. Щоб зробити це без використання курсора натисніть клавішу Alt і, не відпускаючи її, натисніть на кнопку табуляції.
2
На екрані з'являться ряди ікон відкритих в даний час додатків - повторними натисканнями клавіші табуляції ви можете вибрати будь-яке з них. Зробивши це, відпустіть кнопку Alt, і вікно обраної програми розгорнеться на екрані.
3
Поверніться у додаток, яке втратило координати курсора. Код програми скине колишню невірну інформацію про становище покажчика, визначить його заново і покажчик з'явиться у вікні програми.
4
Якщо курсор присутня на екрані, а повернути потрібно його початковий зовнішній вигляд, використовуйте відповідний набір налаштувань операційної системи. В ОС Windows доступ до установок зовнішнього вигляду курсора можна отримати через «Панель управління» - виберіть у головному меню системи пункт з такою назвою, і панель буде відкрита в окремому вікні.
5
Знайдіть розділ «Обладнання та звук» і клікніть по його заголовку для запуску компонента ОС, який містить потрібні налаштування. В останніх версіях Windows до нього можна дістатися й іншим способом - розкрийте головне меню, наберіть «курей» і клацніть по посиланню «Зміна виду покажчика миші» у списку результатів пошуку.
6
На вкладці "Покажчики" відкрився вікна є випадаючий список «Схема». Вибравши в ньому один з пунктів ви зміните зовнішній вигляд курсору, але при цьому поміняються та інші елементи оформлення - шрифти, звуки і кольори. Якщо такий спосіб вас не влаштовує, знайдіть і виділіть в вміщеному нижче списку рядок того типу курсора, вигляд якого потрібно змінити.
7
Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть відповідне зображення і клацніть по кнопці «Відкрити». Виконайте це для всіх рядків таблиці, що містять курсори, які потрібно змінити, і закрийте вікно налаштувань кнопкою OK.