Як налаштувати пульт.

Пульт дистанційного управління - давно звичне простий пристрій, що дозволяє перемикати канали і змінювати параметри зображення не встаючи з зручного крісла. Пультами ДУ комплектуються не тільки телевізори, але і DVD-плеєри, музичні центри і навіть кухонне обладнання. Пультів стає багато, і це перетворюється на проблему: ж не будеш ходити по квартирі обвішало гронами пультів на всі випадки життя. А потрібного пульта в потрібний момент, як правило, під рукою не виявляється.

На щастя, вирішення цієї проблеми вже запропоновано - це універсальний пульт ДУ. Побутова техніка кожної марки має власний «мова» - код, за допомогою якого пульт передає, а приймач приймає і розпізнає сигнали. Звичайний пульт знає лише один такий «мову», але універсальний пульт ДУ можна «навчити» мовам безлічі приладів, достатньо лише правильно налаштувати пульт.Рассмотрім, як поводитися з універсальним пультом ДУ на прикладі пристрою від Logitech.

  1. Необхідно встановити на комп'ютер програмне забезпечення з диска, що додається до пульта. Майстер налаштування допоможе виконати необхідні кроки.
  2. Щоб налаштувати пульт на роботу з вашою технікою просто виберіть зі списку, що містить більш 255 000 моделей, ті, якими буде потрібно управляти з пульта.
  3. Налаштування будуть завантажені в пульт через USB -кабель.

База даних, що містить інформацію про пристрої, постійно поповнюється. Це дозволяє не турбуватися про те, що настройки пульта застаріють, або ж він не зможе керувати яким-небудь новим пристроєм. Крім того, такий пульт оснащений рядом інших корисних функцій, ознайомитися з якими краще по документації конкретної моделі.Еслі ж власнику універсального пульта пощастило стати володарем унікальної техніки, якої немає в великому списку на сайті виробника, то і це не біда: настройки в пульт можна не тільки завантажувати з сайту, його можна навчити вручну роботі з будь-яким домашнім обладнанням. Одним словом, ймовірно вже не далекий той день, коли безліч різноманітних пультів, розкиданих по квартирі, остаточно стануть надбанням історії, поступившись місцем одному компактному, універсальному і розумному влаштуванню.

Пульт дистанційного управління міцно увійшли в наше життя, і ми вже не уявляємо без них роботу електронних пристроїв в своєму будинку. Але з кожним роком побутових приладів у нашому домі більше, і, відповідно, пультів теж. Іноді знайти їх буває досить проблематично. І тут до нас на допомогу приходять універсальні пульти дистанційного керування. Цей аксесуар здатний прекрасно управлятися з усією вашою домашньою технікою - від телевізора до мікрохвильової печі, якщо тільки в ній є інфрачервоний приймач.
Інструкція
1
Що ж представляє із себе звичайний пульт дистанційного управління? Зазвичай це маленька коробочка з клавіатурою, світлодіодами та схемою. Як тільки ми натискаємо на пуск, інфрачервоний передавач передає певний «код» на такий же приймач іншого пристрою і, відповідно, виконує дану команду - регулює гучність або перемикає канал. Універсальний пульт працює за тією ж самою схемою, але в його пам'ять можна записати одразу декілька пристроїв.
2
Для початку визначаємося з моделлю пристрою. В інструкції з експлуатації повинні бути вписані коди для різних фірм виробників. Саме тут і знаходимо код, необхідний для нашого апарату. Зазвичай їх декілька.
3
Знайдений код вводимо на пульті, потім одночасно натискаємо клавіші SET і TV (іноді замість TV на пристрої пишуть DVB). Як тільки загорівся індикатор на клавіші POWER, вводимо код. Тепер індикатор повинен згаснути, а наш пристрій вже готово до управління. Але якщо воно не запрацювало, спробуйте повторити те ж саме з іншим кодом, відповідним для цього пристрою.
4
Якщо ж в інструкції немає коду до вашого пристрою, то запускаємо автоматичний пошук. Спочатку включаємо керований пристрій, наприклад, телевізор. При цьому повинен працювати один з каналів. Одночасно натисніть клавіші SET і TV і тримайте їх протягом декількох секунд доти, поки індикатор клавіші POWER не почне блимати.
5
Далі необхідно направити пульт на пристрій. Якщо ваш пристрій зреагувало, швидко натисніть будь-яку клавішу, крім SET. Якщо ви не встигли цього зробити, запустіть заново автоматичний пошук або перейдіть до ручного пошуку.
6
Для ручного пошуку також необхідно включити той же телевізор, щоб працювала одна з програм. Одночасно натискаємо клавіші SET і TV. При цьому повинен засвітитися індикатор клавіші POWER. Тепер щомиті коротко натискайте на цю кнопку до того моменту, поки ваш пристрій не почне реагувати. Для завершення пошуку потрібно натиснути клавішу SET або TV.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VQXeyWeWy_M