Як зробити кефір. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кефір - кисломолочний продукт, багатий великою кількістю поживних речовин - від вітамінів до корисних бактерій. Завдяки їм він благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту та імунну систему. А щоб цей корисний продукт завжди був під рукою, його можна легко приготувати в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • молоко - 1 л;
    • закваска - 4 ст. л.;
    • сметана - 1 ст. л.
Інструкція
1
В основі цього унікального напою знаходяться кисломолочні грибки: кефірні палички, дріжджі, різні бактерії і стрептококи. Саме вони і перетворюють свіже молоко в кефір. Такі грибки відновлюють кишкову мікрофлору, що особливо важливо при дисбактеріозі, допомагають набратися сил і покращують імунітет людини.
2
Щоб отримати даний продукт, придбайте в магазині спеціальну кисломолочну суху закваску або маленький пакетик звичайного кефіру, який також може бути використаний як закваски.
3
Налийте в алюмінієвий посуд необхідну кількість пастеризованого, пряженого або домашнього молока. Останнє спочатку краще прокип'ятити, щоб виключити існуючу можливість зараження деякими небезпечними захворюваннями, наприклад, сальмонельоз.
4
Нагрійте молоко на повільному вогні до тих пір, поки не почне збиратися молочна пінка. Після цього зніміть каструлю з вогню і дайте їй трохи охолонути протягом 10 хвилин.
5
Розлийте його по скляних баночках і додайте закваску. На 1 літр молока її буде достатньо 3-4 столові ложки. Потім поставте банки на 5-6 годин в найтепліше місце, щоб процес бродіння пройшов швидше. Коли рідина охолоне й стане грудочками, закрийте банку кришкою і струсіть її.
6
Закриті баночки з постигла кисляком поставте в холодильник на добу. Після закінчення цього часу кефір буде готовий до вживання. Частина його можна використовувати в якості закваски для приготування нової порції напою. Пам'ятайте, що свіжий кефір (добовий) надає проносне дію, а міцний (тридобовий) - кріпить.
7
Щоб кефір вийшов більш жирним і поживним, додайте в закваску столову ложку сметани. Потім все ретельно перемішайте і вилийте в молоко перед його розливом по банках.