Як готувати уроки.

Небажання готувати уроки після напруженого навчального дня цілком природно. Але робити це необхідно, тому що тільки так можна закріпити і поглибити отримані в школі знання. А якщо підійти до виконання домашнього завдання правильно, уроки не тільки більше не будуть тортурами, але і звільнять зайву годину для відпочинку.
Інструкція
1
Прийшовши зі школи додому, не кидайтеся відразу ж за виконання заданих уроків. Дайте відпочинок своїй голові і всьому тілу від розумової праці і постійного сидіння за партою. Пообідайте, а потім трохи відверніться від занять. Наприклад, погуляйте 1-1,5 години на свіжому повітрі, поганяйте м'яч з друзями, катайтеся на велосипеді або подивіться гарний фільм. Але затягувати допізна з уроками теж не можна, інакше замість нових сил ви будете відчувати втому і сонливість.
2
Розташуєтеся зручно. Стіл не повинен бути занадто низький або високою, теж саме і зі стільцем. І тим більше не вчіть уроки на дивані. Чим комфортніше ви будете себе почувати, тим менше будете відволікатися на зміну пози або потягування.
3
Чергуйте письмові уроки з усними, а складні завдання - з простими. Це дозволить менше втомлюватися за навчанням і збереже інтерес до предметів.
4
Якщо завдань занадто багато, робіть невеликі перерви між ними. Під час них можна виконати кілька фізичних вправ або просто полежати на дивані протягом 10 хвилин.
5
Намагайтеся не поспішати. Замість кілька виграних швидкістю хвилин ви можете отримати цілу купу помилок, виправлення яких займе набагато більшого часу. Та й добре розібратися в матеріалі ви навряд чи зможете.
6
Зосередьтеся на уроках. Не відволікайтеся на комп'ютер, цікавий фільм по телевізору або відправлення повідомлень друзям. Через це процес виконання домашнього завдання може розтягнутися на весь вечір. Вивчайте при вимкненому техніці і телефоні.
7
вдумуватися в те, що робите. Якщо ви готуєтеся за усним предмету, уважно прочитайте заданий матеріал, а потім перекажіть собі його основну суть і ключові моменти. Ретельно розібраний матеріал полегшить вам роботу на наступний день, коли завдання з теми можуть ускладнитися.