Як вигідно взяти відпустку.

Черговість «відправки» співробітників в щорічну відпустку відповідно до ст. 123 ТК РФ встановлюється затвердженими організації графіком. Про дату початку відпустки роботодавець повинен повідомити вас не пізніше, ніж за два тижні. Як правило, якщо мова йде про зрушення періоду відпочинку на лічені дні, кадрова служба йде назустріч співробітнику. Гнучкий підхід у визначенні днів відпустки і знання пільг допоможуть вам раціонально використовувати перерву в роботі.
Інструкція
1
При плануванні відпустки вам треба враховувати, що дні відпочинку розраховуються в календарних днях. Вам буде покладено 28 таких дней.В їх число входять вихідні (святкові дні - виняток). У той же час у вас є право розділити відпустку на дві частини. Одна з них не може бути менше 14 днів. Таким чином, ви можете спланувати початок відпустки на той день, коли два вихідних опиняться «за краєм» періоду, і ви відпочинете на два дні більше.
2
Пам'ятайте, що є категорії працівників, яких роботодавець на підставі ч. 4 ст. 123 Трудового кодексу РФ повинен відправити у відпустку у зручний для них час. Ця пільга поширюється на: - чоловіка, який має право на щорічну відпустку в період, коли знаходиться у відпустці по вагітності та пологах його дружина (ст. 123 ТК РФ); - співробітницю, яка хоче піти у чергову відпустку перед покладеним за законом відпусткою по вагітності та пологах, після нього чи слідом за відпусткою для догляду за дитиною; - Сумісника, який іде у відпустку за графіком основного місця роботи; - працівника, що має дитину віком до 18 років (а також опікуна, піклувальника) і супроводжуючого його для вступу в віддалене освітній заклад (ст. 322 ТК РФ). Відпустка у зручний час можуть взяти працівники, нагороджені знаком "Почесний донор Росії".
3
За особистою ініціативою і за письмовою заявою ви можете просити роботодавця про відпустку без збереження заробітної плати. Це дає можливість відпочити за путівкою, зробити поїздку в терміни, які ви не можете змінити.
4
Пам'ятайте: 28-денний покладений як тим, хто працює в режимі повного робочого часу, так і тим, хто трудиться неповний робочий день. Якщо ви молодше 18 років, вам покладений подовжений відпустку - 31 календарний день. При інвалідності також йде прибавка в 2 календарних дня.
5
Якщо у вас ненормований робочий день, вам покладений додаткова відпустка (ст. 119 ТК РФ).
6
Вивчіть колективний договір вашого підприємства. Згідно ст. 116 ТК РФ організація має право надавати додаткові відпустки своїм співробітникам понад встановлені законодавством. Так, залучаючи на роботу кращих фахівців, деякі роботодавці включають в соцпакет положення про додаткову відпустку в 7 днів. Такі відпустки можуть бути використані за узгодженням з керівництвом. За невикористану додаткову відпустку можна отримати компенсацію.
7
Відпустка може бути перенесений на більш пізній термін з урахуванням ваших побажань, якщо ви до початку відпустки захворіли.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що якщо ви оформляєте відпустку без утримання та входите в список працівників, які мають право на дострокове призначення трудової пенсії по старості, дані періоди в пільговий стаж не увійдуть.
Корисна порада
Якщо вас відкликали з відпустки по виробничої необхідності, то невикористана частина відпустки може бути надана в зручний для вас час протягом поточного робочого року або додана до відпускним дням року следующего.Запрещается переривати відпустки у працівників віком до 18 років, у вагітних жінок і працівників, пов'язаних з шкідливими і (або) небезпечними умовами труда.К жаль, отримати компенсацію за дні відпустки, не використані в зв'язку з відкликанням, не можна.
Сьогодні можна вибирати з безлічі різних іпотечних продуктів. Вони розрізняються за ставкою, терміну, сумі і іншим параметрам кредитування. Варто провести ретельний аналіз, щоб вибрати відповідну саме для вас іпотеку .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - готівкові кошти;
  • - поручителі;
  • - виписка з трудової книжки;
  • - довідка 2НДФЛ ;
  • - відомості про нерухомість.
Інструкція
1
Отримайте дешевшу іпотеку в тому банку, клієнтом якого ви є. Припустимо, ви - співробітник акредитованої в банку фірми або є держателем кредитної картки. В цьому випадку, ви будете мати перевагу при кредитуванні. Принесіть до відділу банку завірену копію трудової книжки. Також ви можете розраховувати на поблажливість банку, якщо давно є його клієнтом і вже брали в ньому кредит.
2
Прорахуйте готівкові кошти для покупки нерухомості. Ця сума буде визначальною при призначенні іпотечної програми, яка вам може бути запропонована. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні половиною коштів від вартості бажаного об'єкта, тоді ви зможете розраховувати на мінімальний відсоток від банку. Чим нижче стартовий капітал - тим вище відсоток. Саме таким чином банки захищають себе у випадку грошового дефолту.
3
Проаналізуйте свій щомісячний дохід. Ці дані визначать вашу платоспроможність і покажуть, наскільки стабільна чи ні ваша фінансова ситуація. Надайте банку довідку з місця роботи за формою 2НДФЛ за останні 6 місяців. Ці відомості також допоможуть розрахувати максимальну суму, яку буде вносити позичальник по кредиту. Вона не повинна бути більше 45-50% сумарного доходу всіх членів сім'ї позичальника (поручителів).
4
Розрахуйте термін, на який ви збираєтеся взяти кредит. Природно, що ніхто не чекає від позичальника певної відповіді. Термін погашення кредиту варто розрахувати з вищевказаних даних про доходи. Але важливо враховувати, що чим більше термін, тим нижче буде платіж кожен місяць, але також і вище сума підсумкової переплати.
5
Зберіть докладну інформацію про те вигляді нерухомості, яку ви хочете придбати. Ними можуть бути і довідки ЖКГ, і звіт оцінювача про вартість та інші дані. Ці відомості потрібні тільки після початку співпраці з банком, де ви маєте намір отримати іпотеку .
Корисна порада
Скористайтеся послугами ріелтора, якщо ви не хочете самі проводити аналіз ринку іпотеки на поточний момент. Враховуйте, що вам доведеться віддати комісійні за його роботу, які варіюються в межах 10000-50000 р. залежно від регіону.