Як одягати новонародженого в квітні.

З приходом весни і тепла батьки починають замислюватися про те, у що одягати дитину на прогулянку. Іноді в квітні стоять по-справжньому літні дні, але не варто довіряти пригріває весняним сонячним променям. Часом таке уявне тепло може нашкодити здоров'ю новонародженої дитини, якщо він буде одягнений неправильно.
Інструкція
1
Квітень - період неустояної погоди. В один день може бути тепло і тихо, а в іншій налетіти крижаний вітер. Збираючи дитину на прогулянку, слід враховувати всі непостійність міжсезоння. Дитину потрібно одягнути так, щоб на вулиці йому було комфортно і вільно.
2
Речі для дитини повинні бути зроблені з високоякісних матеріалів, що дозволяють ніжній шкірі дихати, що захищають від перегріву, що підтримують повітрообмін.
3
Немовля не може контролювати свою температуру, тому орієнтуйтеся по погоді і по своїм власним відчуттям. Якщо ви йдете на вулицю у футболці, то на малюка необхідно надіти як мінімум ще один шар тепліше.
4
Позбавтеся від теплих ковдр і шалі. Вовняна шапка не годиться для весняних прогулянок. Краще надягти дві тонкі шапочки, які захистять від вітру і захистять тіло від перегріву.
5
Одяг для новонародженого повинна бути багатошаровою. Краще надягти на малюка пару кофтинок, ніж одну товсту куртку. Якщо ви бачите, що йому жарко, то верхній шар легко можна зняти або, навпаки, додати ще один. Найголовніше, щоб дитину не продуло на вітрі. Не потрібно думати, що одягнувши малюка тепліше, ви тим самим захистіть його від застуди. Кроха захворіє швидше від спеки, ніж від холоду.
6
Для нижнього шару одягу підійде сорочечка або тонкий бавовняний комбінезон. Зверху досить надягти флісовий або махровий костюм. Бажано використовувати злиту одяг, щоб поперек і ніжки не були доступні мінливому квітневого вітрі. До того ж цільні речі не сковують рухів, ніде не натирають і не створюють тиску в районі пупка.
7
Рукавиці та вовняні шкарпетки залиште вдома. На ніжки можна одягнути дві пари шкарпеток, одні з яких нехай будуть утеплені. Ручки і зовсім можна залишити відкритими. Періодично перевіряйте ніс і пальчики на предмет температури. Якщо шкіра холодна, значить, дитина замерз. Волога шия і спина говорять про те, що маляті жарко.
8
У прохолодну або дощову погоду можна захопити з собою легку ковдру. Якщо стане холодно, накрийте малюка.
9
Прихильники сповивання можуть обійтися однією фланелевою пелюшкою і тонким ковдрою. Не забудьте про теплу шапочку. Цього буде достатньо для прогулянки теплим весняним днем.
Корисна порада
Збираючись з новонародженим на вулицю, завжди беріть запасні речі на випадок, якщо малюк замерзнет.Ні в якому разі не переодягайте дитини прямо на вулиці. Інакше він може застудитися.