Як знайти буфер обміну. Як знайти файл з буфера обміну.

Працюючи на персональному комп'ютері, користувач постійно здійснює операції по копіюванню різної інформації. Але мало хто знає, що дані під час копіювання спочатку зберігаються в буфер обміну, а потім поміщаються у вказаний користувачем місце. Буфер обміну - це частина оперативної пам'яті комп'ютера, яка спеціально призначена для зберігання тимчасової інформації. Вона виділяється із загальної оперативної пам'яті. У ньому можуть зберігатися файли, папки, зображення, уривки тексту. Багато користувачів вважають, що буфер обміну невидимий. Проте він також має своє місце в операційній системі.
Інструкція
1
Щоб зробити це, потрібно відкрити будь-яке вікно і в адресний рядок ввести шлях «C: WINDOWSsystem32» без лапок. Відкриється папка, в якій знаходиться буфер обміну.
2
Щоб його подивитися, потрібно ввести в адресний рядок «C: WINDOWSsystem32clipbrd.exe» (знову без лапок). З'явиться вікно, де можна побачити, що зараз перебувати в буфер е обміну.
3
Управління даної функцією здійснюється за допомогою панелі інструментів. Також для управління буфер ом обміну існує певне поєднання клавіш на клавіатуре.Ctrl + C - скопіювати файли в буфер обміну; Ctrl + X - вирізати файли в буфер обміну; Ctrl + V - вставити файли з буфер а обміну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PTtlyJO4ybo
Корисна порада
Знаючи, де знаходиться буфер обміну, ви в будь-який момент зможете побачити і відредагувати дані, що знаходяться в ньому. До того ж, очистивши його вчасно, ви звільните частина оперативної пам'яті і тим самим прискорите роботу свого комп'ютера.