Як віддерти жуйку від джинсів. крапнути на жуйку і.

Жувальна гумка, прилипла до джинсів - річ малоприємна. І мало кому захочеться розлучатися з зручними джинсами і пустити їх на ганчірки або носити на дачі. Саме тому вам належить перепробувати декілька ефективних способів, які усунуть липку жуйку з улюбленої речі.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - зубна щітка;
  • - пакет;
  • - папір;
  • - бензин або розчинник.
Інструкція
1
Налийте невелику кількість столового оцту в посуд і гарненько нагрійте. Візьміть стару або непотрібну зубну щітку, змочіть в гарячому оцті і ретельно потріть жувальну гумку, прилиплу до джинсів. Поступово вся жуйка зчистити, потрібно тільки стежити, щоб оцет залишався гарячим і не остигав. Залишилося тільки випрати джинси в теплій мильній воді і прополоскати з кондиціонером, щоб усунути оцтовий запах. Перш ніж використовувати даний спосіб, спробуйте капнути трохи оцту НЕ непомітному ділянці тканини і подивіться реакцію.
2
Усунути жуйку з тканини можна за допомогою впливу низьких температур. Складіть акуратно джинси таким чином, щоб прилипла жувальна гумка виявилася зверху. Приберіть річ в пакет, стежте, щоб жуйка не прилипли до поліетилену. Потім покладіть пакет з джинсами в морозильну камеру і залиште на кілька годин. Вийміть річ і за допомогою тупий боку ножа або іншого предмета соскребите замерзлу жуйку. Робіть це швидко, щоб вона не встигла розморозитися.
3
Наступний спосіб видалення жуйки з джинсів - кип'ятіння. Налийте в таз або велику каструлю воду і поставте на вогонь грітися. Коли вода скипить, опустіть забруднені місце в каструлю з окропом і тупим предметом (прямо у воді) видаліть жуйку і її сліди. Після висихання джинсів оціните стан і при необхідності повторіть процедуру знову. Будьте обережні з окропом, що не обпечіться.
4
Візьміть прасувальну дошку і покладіть на неї заплямовані джинси. Видаліть вручну максимальна кількість жувальної гумки з тканини і накрийте пляму щільним папером або бавовняною серветкою. Пропрасуйте це місце гарячою праскою, розплавлена гумка перенесеться на папір. Якщо залишилося пляма, обробіть його очищеним бензином або будь-яким розчинником без вмісту ацетону (інакше тканина може втратити свій колір).
Іноді жуйка незрозумілим чином опиняється приліпленою на одязі. Віддерти її практично неможливо. Але побачивши жуйку на речах, головне не намагатися її відтерти, вона лише глибше проникне в волокна тканини, після чого видалити її буде ще складніше. Особливо важко видаляється жуйка з бавовняних і вовняних матеріалів, з джинсами все йде набагато простіше.
Інструкція
1
Заморозьте річ в морозильній камері. Як тільки жуйка повністю замерзне, спробуйте потерти пляма. Робити це треба активними рухами як при пранні речей. Замерзла жувальна гумка повинна розкришитися.
2
Спробуйте обробити пляма гасом. Він зруйнує структуру жуйки, і вона з легкістю зніметься з тканини. Можна використовувати авіаційний бензин, Уайт-спірит, але варто утриматися від застосування ацетону. Він зруйнує не тільки жуйку , а й зашкодить волокна тканини. Якщо після застосування цих засобів на речах утворилося жирну пляму, то намажте його миючим засобом для посуду, після чого виперіть.
3
Покладіть аркуш паперу на пляму від жуйки і пропрасуйте розжареною праскою. Якщо з першого разу відійшла не вся, то повторіть процедуру з чистим аркушем паперу знову.
4
Якщо нічого не допомогло, то зверніться в хімчистку. Там за допомогою спеціальних засобів видалять пляма без шкоди для тканини.