Як відзначити весілля на природі.

В теплу пору року весілля можна відзначити не в ресторані, а на природі. Основний плюс такого варіанту - це оригінальність, можливість зробити торжество чудовим і неповторним. Проте організація весілля на природі вимагає особливої підготовки.
Інструкція
1
Оберіть місце для проведення весілля. Це може бути ділянка біля котеджу, узбережжя, парк, затишне місце в лісі за містом і т.п. на ваш розсуд. Дуже важливо врахувати кілька речей. По-перше, потрібно вибрати місце, до якого не дуже важко доїхати. По-друге, там не повинно бути сторонніх, які могли б зірвати ваше весілля. І, по-третє, бажано, щоб неподалік був будиночок, котедж, база відпочинку тощо, де гості могли б привести себе в порядок, вмитися, відвідати вбиральню.
2
Замовте шатри. Не варто віддавати перевагу тентом, оскільки в разі негоди відсутність бічних стінок може виявитися дуже неприємним. Також вам доведеться привезти велику кількість меблів. Слід вибирати складні легкі стільці і столи, оскільки їх набагато простіше транспортувати. Якщо ви хочете відзначити весілля з шиком, то можете, звичайно, привезти розкішну м'яку меблі, але врахуйте, що на природі вона може легко зіпсуватися або забруднитися, особливо якщо почнеться дощ.
3
Прикрасьте столики та намети весільними аксесуарами. Не обов'язково замовляти занадто багато квітів. Перевагу можна віддавати яскравим гірляндам, паперовим ліхтарикам, стрічкам і пр. Якщо вам знадобиться сцена для виступів артистів, заздалегідь подбайте про її зведенні та декоруванні. До речі, не забудьте про музичному обладнанні, яке зможе працювати в особливих умовах, і про його захист від негоди.
4
Замовте їжу та напої. Бажано найняти фахівців компанії, які готують і привозять їжу: вони допоможуть вам вирішити проблему банкету, а також за додаткову суму забезпечать вас скатертинами, серветками, посудом, столовими приборами і т.п. Основних варіантів проведення банкету два: або ви наймаєте офіціантів, які обслуговують гостей, або розставляєте страви і напої на окремі столи, а гості самі підходять і вибирають те, що їм подобається.