Як відмовитися від банківської карти. Неактивована карта і мобільний банк.

Кредитну карту банк може видати своєму клієнтові як на його вимогу, так і за власною ініціативою, в рамках якої-небудь програми. Наприклад, якщо людина одного разу скористався послугами банківської організації та взяв невеликий позику, він має всі шанси отримати у подарунок кредитну картку, яка йому може бути не потрібна.
Вам знадобиться
  • - заяву в банк;
  • - паспорт;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Якщо вам без вашої згоди від будь-якого банку прийшла поштою кредитна карта, яка вам зовсім не потрібна, і ви не збираєтеся її використовувати, просто зламайте її і викиньте. Як правило, подібні карти вимагають активації через інтернет або за допомогою дзвінка в банк, тому Неактивована карта абсолютно безпечна і не може принести вам ніяких проблем.
2
У випадку якщо ви користувалися кредитною карткою, успішно погасили борг і згодом не збираєтеся позичати гроші у даного банку, вам необхідно звернутися до цієї установи з письмовою заявою, що містить прохання про розірвання договору на обслуговування.
3
Складайте заяву у двох примірниках, щоб уникнути різних непорозумінь. Обов'язково завірте його самі і простежте, щоб вона була підписана співробітниками банківської структури. Довідка про закриття кредитного рахунку з усіма печатками та підписами повинна бути видана вам на руки, а сама карта знищена у вашій присутності (розрізана навпіл).
4
При наближенні закінчення терміну дії картки подбайте про відмову від неї заздалегідь. Напишіть відповідну заяву в банк не пізніше ніж за місяць до закінчення її терміну. В іншому випадку банківська установа автоматично випустить для вас нову карту, і в разі відмови від неї ви будете зобов'язані заплатити неустойку або штраф. Крім того, якщо ви не встигли погасити кредит до моменту закінчення терміну дії картки, будьте готові до того, що вам все-одно доведеться розрахуватися з усіма боргами, перш ніж відмовитися від карти.
5
Майте на увазі, що якщо ви замовили собі кредитну карту, а потім передумали, від неї також нескладно відмовитися. Відвідайте банк і напишіть відповідну заяву. Якщо ви писали заяву на випуск пластикової карти, а не для отримання кредиту, зробити це буде набагато простіше. Якщо ж ви просили дати вам кредит і потім передумали, зафіксуйте в письмовій формі своє небажання його отримувати.
Конкуруючи один з одним, оператори мобільного зв'язку навперебій пропонують своїм клієнтам вигідні тарифи, цікаві послуги та інші блага. І якщо виникне прагнення змінити одного провайдера на іншого, на це не потрібно занадто багато часу.
Вам знадобиться
  • - паспорт
Інструкція
1
Якщо ви хочете розірвати договір з компанією стільникового зв'язку МТС, візьміть свій паспорт і відвідайте один із салонів-представництв даного оператора, розташованих у вашому місті. Для того щоб дізнатися адресу найближчого до вас офісу МТС, зайдіть на офіційний сайт компанії і виберіть на головній сторінці посилання «Допомога та обслуговування». Потім перейдіть в підпункт «Зона обслуговування» і натисніть посилання «Салони-магазини». У запропонованих полях вкажіть ваш регіон і місто і натисніть кнопку «Знайти». Крім того, ви можете дізнатися розташування найближчих салонів МТС, пославши безкоштовне sms з текстом «МТС» на номер 6677.
2
Відвідавши салон МТС, напишіть заяву на розірвання договору обслуговування з даними стільниковим оператором. Якщо після перевірки стану вашого особового рахунку у вас виявляться борги, договір буде залишатися в силі до тих пір, поки ви їх не погасите. Зробити це можна, як правило, на місці - в касі офісу.
3
У разі якщо на балансі вашого телефону залишилася якась грошова сума, оператор запропонує вам перевести її на інший особовий рахунок або перевести в готівку в касі. Якщо ви виберете перший варіант, вам необхідно буде надати співробітнику салону свої банківські реквізити або номер іншого абонента, баланс якого ви хочете поповнити.
4
Після розірвання договору з компанією МТС ваша sim-карта буде заблокована, тому заздалегідь скопіюйте з неї всі цінні для вас дані.
5
Крім того, ви можете скористатися ще одним способом розірвання договору з компанією МТС. Якщо ваш тариф не має абонентської плати, і ви не використовуєте кредитні послуги даного мобільного оператора, просто вийміть sim-карту з телефону і не використовуйте її протягом 183-х днів. Після того як пройде цей термін, її блокування відбудеться автоматично.