Як потрібно зберігати гроші.

З розвитком капіталізму в країні і виникаючими періодами нестабільності економіки люди стали шукати більш вигідні способи зберігання особистих грошових коштів. Це продиктовано бажанням не тільки зберегти зароблені гроші, а й, по можливості, їх примножити.
Вам знадобиться
  • - банк;
  • - золото;
  • - цінні папери;
  • - нерухомість.
Інструкція
1
Найбільш доступним для широких верств населення був і залишається спосіб зберігання грошей у банках. Існує безліч варіантів депозитних рахунків, відсотки по яких дозволяють хоча б уберегти кошти від інфляції. Як правило, в невеликих банках процентна ставка вища, ніж у великих і відомих, це викликано необхідністю залучення клієнтів. Вкладати гроші в такі банки вигідно, але надійність багатьох з них залишає бажати кращого. У переважної кількості банків вклади застраховані, максимальна сума страхового відшкодування становить 700 тисяч рублів. Це означає, що в разі банкрутства банку ваш вклад, що не перевищує зазначену суму, буде повернуто вам в повному розмірі.
2
Якщо ви не дуже довіряєте банкам, побоюєтеся фінансових криз і хотіли б щось відкласти на чорний день, зберігайте ваші заощадження в золоті. Золота не страшні ніякі фінансові катаклізми - навпаки, в умовах нестабільності ціна на нього тільки зростає. Ви можете купувати золоті прикраси в ювелірних магазинах або золоті злитки і монети в банках. Врахуйте, що при покупці золотого злитка вам доведеться заплатити понад його вартості податок ПДВ, рівний 18%. Цього можна уникнути, якщо залишити куплений злиток на зберіганні в самому банку. Золоті монети податком ПДВ не обкладаються.
3
Як вчинити, якщо ви хочете, щоб ваші гроші реально працювали, приносячи серйозний дохід? У цьому випадку ви можете спробувати грати на ринку цінних паперів. Якщо ви не розбираєтеся в подібній торгівлі і не хочете занадто сильно ризикувати, віддайте ваші кошти в довірче управління. Ви можете знайти серйозні фірми з хорошою репутацією, здатні за рік примножити ваші кошти на 15-25%.
4
Непоганим способом збереження заощаджень є покупка нерухомості. Купивши квартиру або будинок, ви гарантовано зберігаєте свої кошти, при цьому ще й зможете здавати нерухомість, отримуючи додатковий дохід.