Як носити косинку.

Косинка знову зайняла міцні позиції у світі моди. За допомогою цього аксесуара можна приховати недоліки зовнішності і підкреслити її гідності, доповнити образ і передати настрій своєї власниці.
Інструкція
1
Зауважте косинку навколо голови широкою смугою, а волосся при цьому приберіть назад або залиште ниспадать з боків. Якщо такий розмір здасться вам занадто широким, складіть косинку навпіл або пов'яжіть, перекрутивши її. Цей варіант найбільше підходить для подорожей і прогулянок і добре виглядає з розпущеним волоссям.
2
Зберіть волосся в кінський хвіст, залишивши кілька локонів звисати з боків голови. Складіть разом два протилежних кута косинки і зробіть пов'язку, яка повинна бути середньої ширини. Покладіть її на голову так, як якщо б це був ободок для волосся, і зав'яжіть тугим вузлом трохи нижче хвоста на потилиці. Локони і чубок випустіть з-під косинки. Цей нарочито недбалий стиль ідеально підходить для пляжних прогулянок.
3
Яскравою косинкою, яка завжди виглядає нарядно, покрийте всю голову і зав'яжіть вузлом ззаду. Якщо волосся попередньо будуть зібрані в пучок, вони будуть добре захищені від сонця.
4
Вплетіть косинку у волосся. Це виглядає елегантно і свіжо як в офісі, так і на прогулянці. Важливо, щоб косинка відповідала по тону блузі.
5
Пов'яжіть косинку на лоб, не складаючи її, щоб зробити свій образ рішучим і, одночасно, незвичайно жіночним. Цей варіант підійде не тільки для заміських прогулянок, а й для вечірки.
6
Складіть косинку і зав'яжіть її треба чолом. Зав'язана в стилі «а-ля Солоха», вона чудово доповнить ансамбль з багатоярусної расклешенной спідниці довжиною нижче коліна і кофти з рукавами-ліхтариками.
7
Накиньте косинку на голову так, щоб кінець середнього кута звисав на лоб. Бічні кінці, витягнувши вперед, перехрестите на лобі, зав'яжіть у вузол і сховайте в складках.
8
Складіть дві скатані трубочкою косинки хрест-навхрест. Нижню косинку візьміть за кінці і підніміть вгору. Косинки з'єднаються петлею. Розправте їх ширше, накладіть на голову і зв'яжіть ззаду голови. Зав'язані таким чином косинки дуже схожі на тюрбан. При правильному підборі косинок відповідно до фактурою і кольором костюма або плаття так можна вийти в світ або на ділову зустріч.