Як відкрити замок в мороз.

З настанням холодів у жителів міст і сіл виникає безліч нових проблем, починаючи від ожеледі і закінчуючи труднощами з відкриттям замерзлого замку. Прихоплений морозом замок може стати серйозною проблемою, особливо в разі гострого дефіциту часу.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - грілка з водою;
  • - мішечок з нагрітою сіллю;
  • - фен;
Інструкція
1
Найчастіше із замерзлими замками стикаються автолюбителі. Враховуючи, що відбувається це зазвичай вранці, коли треба поспішати на роботу і кожна хвилина на рахунку, замерзлий замок може стати дуже неприємним сюрпризом. Проте, можна досить швидко впоратися з неприємністю, використовуючи підручні засоби.
2
Існує два основних способи розморозити замок. У першому випадку використовуються різні витісняючі воду рідини, наприклад, англійське засіб WD-40 або спеціальна рідина для розморожування замків. Підійде і звичайний спирт - просто залийте шприцом пару мілілітрів в замкову щілину. Найчастіше такий спосіб допомагає, замок вдається відкрити. Але якщо «примочки» не допомогли, залишається використовувати другий варіант - відігрівання.
3
Насамперед, ніколи не використовуйте для відігрівання замка автомобіля відкритий вогонь - наприклад, згорнуту в трубочку газету. Таким способом ви з успіхом можете відігріти замок на сараї, але на автомобілі ви можете пошкодити фарбу і гумові ущільнювачі дверей. Якщо автомобіль знаходиться поруч з будинком, скористайтеся грілкою з окропом або мішечком з нагрітою на сковороді сіллю. Тепло протягом пари хвилин відігріє замок, ви легко відкриєте машину.
4
В тому випадку, якщо автомобіль знаходиться в не опалювальному гаражі, але в ньому є електрика, зручно застосовувати звичайний фен. Струмінь теплого повітря дуже швидко розморозить замок. Складніше, якщо машина стоїть на стоянці далеко від дому. В цьому випадку скористайтеся допомогою власників знаходяться поблизу автомобілів, а саме, попросіть прикурювач. Приклавши його до замку, ви швидко впораєтеся з неприємністю.
5
Якщо вдається вставити в замок ключ, але барабан замка не провертається, нагрійте ключ запальничкою і знову вставте в замкову щілину. Повертайте його, намагаючись стронуть циліндр замка з місця, але робіть це обережно, щоб не зламати ключ. У багатьох випадках цей простий метод дає результат.
6
Перед настанням холодів обов'язково обробіть замки графітової змазкою. Пам'ятайте про те, що інші мастила, особливо рідкі, застосовувати не можна, на морозі вони обов'язково замерзнуть.