Як визначити кількість ядер процесора.

Багатоядерні процесори з'явилися порівняно недавно. Спочатку світ був підкорений двоядерними процесорами, однак технології зробили крок вперед і трьохядерними, чотирьохядерними тепер здивувати практично неможливо. Іноді ви можете навіть не здогадуватися, яку кількість ядер у вашому процесорі. А дізнатися відповідь досить просто.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена операційна система Windows, дізнатися, яка кількість ядер у вашому процесорі, можна через властивості комп'ютера. Для цього виберіть на робочому столі значок «Комп'ютер», натисніть Alt + Enter або праву кнопку миші і в контекстному меню «Властивості».
2
Відкриється вікно з інформацією про операційну систему, процесорі, оперативній пам'яті та імені комп'ютера. Праворуч будуть посилання, серед яких потрібно знайти «Диспетчер пристроїв».
3
В диспетчері буде вказано обладнання, яке у вас встановлено. У списку знайдіть пункт «Процесор» і натисніть на стрілочку поруч з ним. Розгорнеться стовпчик, в якому буде вказано кількість ваших процесорів.
4
Можна запустити диспетчер задач за допомогою комбінації Ctrl + Shift + Esc. Відкрийте вкладку під назвою «Швидкодія». Кількість вікон в розділі «Хронологія завантаження ЦП» відповідає кількості ядер вашого процесора.
5
Якщо на комп'ютері включена імітація роботи многоядерного процесора, тоді диспетчер задач буде показувати число зімітувати ядер. Це можна визначити, якщо все ядра показують абсолютно однакове навантаження. Тоді вам може придатися безкоштовна утиліта CPU-Z. На вкладці CPU показана вся інформація про процесор. Внизу є вікно Core, де вказано кількість ядер.
6
Можна скористатися ще однією безкоштовною програмою PC Wizard. Її можна завантажити з сайту розробника. Встановіть програму на комп'ютер. Запустіть файл PC Wizard.exe, натисніть вкладку «Залізо», потім «Процесор». Праворуч знайдіть розділ «Елемент», а в ньому пункт Number of core. В розділі «Опис» відображує кількість ядер.