Як змінити яскравість екрану на ноутбуці. Яскравість екрану ноутбука.

  •  Правильно налаштована яскравість екрану монітора забезпечує комфортну роботу і відпочинок за комп'ютером. Занадто яскравий дисплей в темному приміщенні або занадто тьмяний, ненасичений і неяскравий колір створює додаткову напругу на очі. Відрегулювати яскравість екрану монітора ПК легко - для цього є спеціальні кнопки на моніторі, але як налаштувати яскравість екрану ноутбука?
  •  В операційній системі Windows передбачено два способи зміни яскравості дисплея на ноутбуці. Перший спосіб - настройка яскравості через функціональні клавіші.Практіческі на всіх ноутбуках є спеціальна клавіша "Fn", при натисканні якої нічого не відбувається. Але в поєднанні з додатковими кнопками вона може керувати рівнем гучності звуку, включенням або відключенням Wi-Fi і Bluetooth, і, в тому числі, настроюванням яскравості дисплея. Знайдіть на клавіатурі значок у вигляді сонця або півтони на двох клавішах, зазвичай це клавіші стрілок управління. Затисніть "Fn" і клавішу для настройки яскравості і спостерігайте за зміною яскравості екрану на ноутбуці. Яскравість мінятиметься крок за кроком і ви зможете налаштувати її за власним бажанням.
  •  Другий спосіб - програмний. Зайдіть в панель управління, переключіться на дрібні/великі значки і виберіть ярлик «Електроживлення». Перед вами з'явиться вікно налаштувань електроживлення і вибору плану електроживлення. У самому низу вікна ви побачите бігунок з підписом «Яскравість екрану» .Перетасківая бігунок, ви можете задати потрібний рівень яскравості. Позиція бігунка в лівому краю надає найнижчий рівень яскравості (затемнений дисплей), позиція бігунка в крайній правій точці - це максимальна яскравість дисплея.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JSBE93hPxx8
Далеко не завжди стандартна яскравість монітора забезпечує якісне зображення. Налаштування яскравості монітора дозволить вам поліпшити сприйняття інформації, забезпечує реалістичність передачі зображення. Для того щоб змінити яскравість монітора, ви можете скористатися наступними способами.
Інструкція
1
Налаштування яскравості монітора за допомогою спеціальних програм калібрування. Дані програми використовуються для отримання кращих налаштувань монітора. Більшість програм потребують спеціальному пристрої, який необхідно закріпити перед монітором, для того щоб зняти показання рівня яскравості, а потім автоматично налаштувати яскравість монітора.
2
Налаштування яскравості вручну. Практично кожен монітор оснащений спеціальними елементами управління, які зазвичай розташовуються на передній панелі комп'ютера. З їх допомогою ви можете змінити яскравість і контрастність зображення. Але пам'ятайте про те, що ви отримаєте більш якісну настройку яскравості, використовуючи програми калібрування.
3
Зазвичай монітори мають стандартні позначення яскравості, але деякі виробники можуть використовувати інше позначення та розташування кнопок. Тому, якщо ви не можете знайти настройку яскравості, то вам потрібно ретельно вивчити керівництво до вашого монітора.