Як відкрити кисті в фотошопі.

Для виконання різних операції з обробки готових або створенню нових зображень в комп'ютері використовуються спеціалізовані програми - графічні редактори. Adobe Photoshop - одна з таких програм, а кисть - один з основних інструментів цього додатка. Саме його найчастіше використовують у роботі професійні дизайнери і любителі, тому вже створено величезну кількість додаткових наборів, якими можна поповнити базовий список кистей.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб відкрити активний зараз набір кистей, використовуйте піктограму на панелі інструментів. На ній зображена стилізована пензлик, а при наведенні покажчика миші спливає підказка «Інструмент" Пензель "». Клацання по цій піктограмі можна замінити натисненням клавіші B (російська «І»). Після активації інструменту на панелі «Параметри» з'являються відповідні інші елементи управління - клікніть по другий ліворуч піктограмі, щоб відкрити таблицю всіх доступних в поточному наборі пензликів.
2
Цю ж таблицю можна відкрити в окремій панелі - натисніть клавішу F5 або виберіть пункт «Кисть» в розділі "Вікно" меню графічного редактора. Віконце відкриється на вкладці «Кисть», яка дозволяє докладно налаштувати параметри пензлики обраної форми. Форму можна поміняти в таблиці, вміщеній тут же, або на окремій вкладці «Набори кистей».
3
Якщо ви завантажили з інтернету або отримали іншим шляхом файл з набором кистей, відкрити його в графічному редакторі дуже просто - лівою кнопкою миші клікніть цей об'єкт двічі. Якщо Photoshop при цьому запущений, ніяких ефектів ви не помітите, але колекція кистей з файлу буде додана в поточний список пензликів, і ви зможете її використовувати.
4
Можна додати набір з файлу і з використанням діалогів самого графічного редактора. Для цього на згаданій вище вкладці «Набори кистей» клікніть піктограму у правого верхнього краю і в контекстному меню виберіть рядок «Завантажити кисті». В діалозі відкриття знайдіть потрібний abr-файл, виділіть його і натисніть кнопку «Завантажити».
5
В контекстному меню вкладки «Набори кистей» є список колекцій кистей, які можна завантажувати або вивантажувати в міру необхідності. До цього переліку можна додати і набір з вашого файлу з розширенням abr. Для цього його треба помістити в ту ж папку, де Photoshop зберігає свої кисті. Скопіюйте його в каталог Brushes, який поміщений в фолдер Presets кореневої директорії графічного редактора.