Як обрізати кути фото.

Як це не дивно, інструкції про те, як зробити фотографію овальної або із закругленими краями знайти в інтернеті набагато простіше, ніж опис обрізки з прямим зрізом куточків. Така операція вимагає більшого числа дій, хоча всі вони досить прості. Реалізувати її можна, наприклад, з використанням графічного редактора Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте фотографію, кути якої потрібно обрізати, в графічний редактор. Зробити це можна по-різному, але найпростіше мишкою перетягнути файл у вікно програми.
2
В панелі шарів створіть копію єдиного - фонового - шару зображення. Якщо ви не бачите цієї панелі в інтерфейсі редактора, включіть її відображення клавішею F7. Клацніть рядок шару в панелі і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + J. Після цього шарів стане два. Видимість фонового відключіть - клікніть мишкою по піктограмі з зображенням очі на цьому рядку. Цей шар може стати в нагоді - з нього можна зняти ще одну копію, якщо виникне необхідність.
3
Включіть інструмент «Прямокутна область» - натисніть клавішу M (російська «Ь»). Потім виділіть в середині фотографії квадрат такого розміру, щоб довжина його боку була не меншою, ніж довжина потрібного вам зрізу куточка. Щоб область вийшла саме квадратної, а не прямокутної, наведіть курсор на лівий верхній кут ділянки, що виділяється і натисніть клавішу Shift. Утримуючи її, натиснете ліву кнопку миші і перемістіть курсор у правий нижній кут квадрата. Потім відпустіть обидві кнопки.
4
Поверніть виділену область на 45 °. Для цього спочатку розкрийте в меню розділ «Виділення» і виберіть у ньому пункт «Трансформувати виділену область». Уздовж нижнього або верхнього краю вікна редактора розміщена панель «Параметри». Знайдіть на ній віконце для введення кута повороту в градусах - при наведенні не його покажчика миші спливає підказка «Кут повороту». Впишіть у вікно число 45.
5
Мишкою перемістіть повернений квадрат в правий верхній кут, залишивши на фотографії виділеним той куточок, який потрібно відрізати. Натисніть клавішу Delete, і один кут можна буде вважати обробленим. Щоб розміри обрізаних областей решти кутів точно збігалися з цим, скористайтеся іншим інструментом виділення - «Чарівної паличкою». Включіть її натисканням клавіші W і клікніть вирізаний трикутник лівою кнопкою миші. Виділення квадратної області зникне, залишиться трикутне.
6
Дзеркально відобразіть трикутне виділення і виріжте правий верхній кут фотографії. Для цього ще раз виберіть пункт «Трансформувати виділену область» в розділі «Виділення», потім розкрийте розділ «Редагування» і в підрозділі «Трансформування» виберіть команду «Відобразити по горизонталі». Перемістіть повернене трикутне виділення в лівий верхній кут зображення та натисніть спочатку Enter, а потім Delete. Тепер уже два кути будуть обрізані.
7
Натисніть клавішу Shift і клацніть раніше вирізаний правий куточок - так ви виділите відразу два верхніх трикутника. Дзеркально відобразіть обидва по вертикалі - повторіть операцію з попереднього кроку, але в підрозділі «Трансформування» виберіть команду «Відобразити по вертикалі». Потім перемістіть обидві виділені області до нижнього краю і натисканням клавіші Delete виріжте обидва нижніх куточка.
8
Збережіть оброблену фотографію, викликавши відповідний діалог командою «Зберегти як» з розділу «Файл» в меню редактора.