Як знебарвити шар.

Працювати з зображеннями, складеними з окремих шарів, зручно в графічному редакторі Adobe Photoshop. Величезна кількість інструментів цього додатка дозволяє вирішувати будь-яку задачу кількома способами, серед яких завжди можна вибрати найбільш підходящий до особливостей кожного конкретного випадку. Наприклад, для знебарвлення одного шару ви можете скористатися, як мінімум, трьома різними інструментами.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Після завантаження в графічний редактор потрібного документа в панелі шарів виділіть рядок шару, який потрібно зробити чорно-білим. Після цього виберіть один з інструментів знебарвлення. Розкрийте в меню програми розділ «Зображення» і в підрозділі «Корекція» клікніть по рядку «Тон/Насиченість». Цю дію можна замінити натисканням клавіш Ctrl + U. У віконці пересуньте середній повзунок - «Насиченість» - вліво до самого краю шкали або введіть значення -100 в поле праворуч над цією шкалою. Результат знебарвлення шару ви побачите відразу. Якщо він вас влаштує, натисніть кнопку OK.
2
Інший інструмент поміщений в цей же підрозділ «Корекція» розділу «Зображення» меню Photoshop і названий дуже лаконічно - «Знебарвити». Діє ця команда теж не задаючи уточнюючих запитань - виберіть цей пункт і шар стане чорно-білим без будь-яких додаткових налаштувань. Якщо результат дії команди «Знебарвити» відповідає вашим очікуванням, для її швидкого виклику використовуйте поєднання «гарячих клавіш» Ctrl + Shift + U.
3
Третій інструмент, на противагу попередньому, пропонує найбільший набір налаштувань знебарвлення. Посилання на виклик вікна з його керуючими елементами здійснюється з того ж підрозділу «Корекція» розділу «Зображення» в меню - виберіть в ньому пункт «Чорно-біле». Цій команді теж сопоставлена комбінація клавіш - Ctrl + Shift + Alt + B. У вікні налаштувань розміщені шість повзунків, за допомогою яких можна регулювати глибину чорного кольору при перетворенні в нього різних відтінків початкового зображення. Ви можете вибрати один з попередньо встановлених варіантів налаштувань в випадаючому списку "Набір параметрів, або самостійно підібрати потрібні значення, візуально контролюючи вносяться зміни. Домігшись потрібного результату, натисніть кнопку OK.
В чорно-білих знімках є свій шарм, щось привабливе і зачаровує. Деякі чорно-білі знімки здатні передати більше емоцій та теплоти, ніж кольорові фотографії . Розглянемо пару простих і загальнодоступних способів перетворити кольорові фотографії в чорно-білі, використовуючи які, вам не буде потрібно вникати в тонкощі фотошопа.
Інструкція
1
Почнемо з найлегшого способу, що не потребує наявності на комп'ютері встановлених графічних редакторів - знебарвила фото онлайн. Перейдіть за адресою http://www.effectfree.ru і відкрийте розділ «Зробити чорно-білим». Натисніть на кнопку «Виберіть файл», щоб завантажити фотографію з комп'ютера, або введіть адресу посилання на фото з інтернету. Після завантаження знімка, клацніть на чорно-білому гуртку, а після того, як фото змінить колір, натисніть на кнопку «Застосувати кольоровість». Тепер клацніть «Завантажити та продовжити», щоб зберегти фото на комп'ютері.
2
Навряд чи на ваш комп'ютер не встановлений пакет Microsoft Office, а адже в ньому за умовчанням існує простий графічний редактор Microsoft Office Picture Manager (Диспетчер малюнків Microsoft Office). Знайти його можна натиснувши кнопку «Пуск» - «Всі програми» - «Microsoft Office» - «Засоби Microsoft Office». Запустіть програму і додайте в неї фото. Для цього просто перетягніть файл у вікно програми. Клацніть кнопку «Змінити малюнки» на верхній панелі, а потім клацніть у меню справа на кнопці «Колір». Встановіть для пункту «Насиченість» значення «-100». Збережіть отриманий результат з меню «Файл» - «Зберегти як».