Як оформити мило ручної роботи. оформлення мила ручної роботи.

Коли процес виготовлення мила в домашніх умовах освоєний, і перед вами лежать красиві шматочки різної форми і кольору, постає питання, як же їх упакувати? Адже вручення голого бруска мила, нехай навіть і ексклюзивного, не принесе позитивних емоцій, так як воно залишає сліди на руках і тканини.
Вам знадобиться
  • - мильниці;
  • - акрилові фарби, контур;
  • - кисті;
  • - целофан;
  • - наклейки;
  • - декоративні шнурки, стрічки;
  • - кольоровий картон;
  • - клей.
Інструкція
1
Придбайте невеликі пластикові мильниці підходящого розміру. Намалюйте на них спеціальним контуром, який використовується для створення вітражів, простий геометричний або квітковий мотив. Залиште до повного висихання. Заповніть виділені області фарбами відповідного кольору, намагайтеся не вилазити за контур. Помістіть кожен шматочок мила в окрему форму, закрийте. Заздалегідь попередьте тих, кому будете вручати подарунки, що при контакті з водою фарба може злізти, тому упаковка носить чисто декоративний характер.
2
Використовуйте тонку цигарковий папір, її можна знайти в коробках з-під взуття, вона застосовується в якості прошарків при упаковці чоловічих сорочок і поло. За допомогою трафарету і спонжа нанесіть на всю поверхню символічні малюнки - сердечка, зірки, зерна кави, спрощені квіточки. Виріжте квадрати підходящого розміру, загорніть мило в папір так, як в радянських магазинах упаковували сир або ковбасу. Перев'яжіть стрічкою.
3
Придбайте пакувальну целофанову плівку, віддайте перевагу прозорому варіанту без малюнка. Можна також використовувати пакети від квіткових букетів. Виріжте квадрати. Помістіть в центр кожного брусок мила, підніміть кінці, сформуйте акуратний вузлик. Зауважте його стрічкою або шнурком. На наклейці (надайте їй форму нижньої сторони мила) напишіть назву кожного зразка, придумайте щось романтичне, наприклад, для кавового мила підійде «Ранковий еспресо для коханого». Також ви можете вказати склад мила, його компоненти.
4
Склейте коробочки у вигляді куба або паралелепіпеда. Ви можете самостійно розфарбувати картон або придбати в відділі для дитячої творчості матеріал із золотою або гофрованої поверхнею. Помістіть мило в коробочку, насипте туди ж пелюстки троянд, суцвіття гвоздики, мімозу, ялинові гілочки, все, чий аромат добре поєднується з запахом вироби. Закрийте.