Як не турбуватися і не переживати.

Деякі люди схильні приймати все близько до серця і дуже гостро переживати кожну невдачу. Така зайва чутливість самим негативним чином позначається на здоров'ї. Необхідно виробляти в собі вміння спокійно сприймати все те, що відбувається у вашому житті.
Вам знадобиться
  • - ефірні масла;
  • - релаксирующая музика;
  • - трав'яні чаї.
Інструкція
1
Розглядайте невдачі з філософської точки зору. Сприймайте їх як урок, даний згори, як можливість для вас стати більш сильним, як досвід, необхідний вашій душі. Мудреці давно помітили, що всі події в житті людини невипадкові, в них є свій прихований сенс. Поки людина не вивчить той чи інший урок, неприємна для нього ситуація буде в різних формах повторюватися знову і знову. Але варто зрозуміти урок, як дана проблема самим містичним чином назавжди зникає з його життя.
2
Не сприймайте все надто трагічно, що не майте звички згущувати фарби. Завжди знаходите більш серйозне подія, яку можна поставити на противагу того, що трапилося, тим самим зменшуючи ступінь сталося з вами. Так, ви зіткнулися з якоюсь невеликою неприємністю. Саме невеликий, адже не відбулося нічого дійсно серйозного. Ніхто не захворів, не помер ... Розмірковуючи в такому ключі, ви переконаєтеся в тому, що ваші справи йдуть не так вже й погано.
3
Багатьох людей засмучують неприємності, пов'язані з роботою. Наприклад, вас відчитав начальник, висловив якісь претензії. Як поставитися до цієї події? Спробуйте неупереджено проаналізувати, чи є в словах керівника хоч частка правди. Якщо претензії обґрунтовані, вам гріх ображатися, треба просто зробити висновки і не допускати надалі зазначених недоліків у роботі. Якщо слова начальника необ'єктивні, тим більше не варто засмучуватися. Люди недосконалі, в тому числі і ваш керівник. Навчіться прощати їм їхні слабкості і недоліки, і ви побачите, наскільки простіше вам стане жити.
4
Психологами виділяється тип людей з підвищеною фрустрацією - тобто тих, у кого переважають такі емоції, як розчарування, роздратування, тривога, страх. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, необхідно більш серйозно підійти до питань свого психологічного здоров'я. Постарайтеся частіше перемикати свою увагу на що-небудь позитивне, змушуйте себе сміятися, спілкуйтеся зі світлими і веселими людьми. Знайдіть хобі, яке буде радувати вас і наповнювати вашу душу позитивними емоціями, наповнюйте своє життя різними приємними подіями, не залишайте в душі місця для страху і болю.
5
Займіться спортом, він чудово зміцнює нервову систему. Неважливо, яке на вулиці пору року - басейн або тенісний корт доступні в будь-яку погоду. Крім того, відмінними оздоровчими властивостями володіють біг, ковзани, лижний спорт.
6
Скористайтеся методиками аутотренінгу, здатними допомогти знайти душевну рівновагу. Добре підуть йога та інші релаксаційні методики в поєднанні з красивою спокійною музикою, лікувальними ароматами ефірних масел і прийомом відварів трав'яних чаїв з м'ятою і мелісою.
7
Не звалювати на себе занадто великий тягар відповідальності. Пам'ятайте, що ви звичайна людина зі своїми слабкостями і достоїнствами, що ви теж можете помилятися. Позбавтеся від звички докоряти собі за неправильні вчинки або за те, що ви чогось не зробили. Чи не воюйте з собою, просто робіть на майбутнє правильні висновки і намагайтеся не допускати колишніх помилок. Дивіться на світ веселіше, будьте оптимістом - і ви побачите, як ваше життя почне змінюватися на краще.
Часом незначна подія може засмутити і зіпсувати не один день. Щоб цього не сталося, потрібно позбутися від жалю до себе і шукати позитивні сторони в будь-якій ситуації.
Інструкція
1
Спробуйте подумати, як довго ви будете перебувати в засмучених почуттях? Добре, якщо годину або два. Можливо, ви будете страждати день, може бути, тиждень. Але рано чи пізно це почуття все одно покине вас, піде, буде зганяючи іншими подіями. То чи не краще одразу припинити засмучуватися, щоб не витрачати час на негативні емоції.
2
Піклуйтеся про себе і про оточуючих вас людей. Розлад може позначитися на вашому здоров'ї і на поведінці, а адже близькі люди не винні в сформованій ситуації. Тим більше не варто зганяти ваш поганий настрій на них.
3
Мисліть позитивно. Неприємна ситуація, яка викликала ваше розлад, вже відбулася, і з цим нічого не поробиш. Зате тепер ви стали сильнішими, відкрили в собі нове, дізналися щось про іншу людину і, можливо, захистите себе від спілкування з ним. Це не погано, навпаки, це крок вперед.
4
Пам'ятайте про те, що в більшості випадків можна все виправити, а якщо не виправити, то скорегувати. Якщо ситуація не пов'язана з втратою близьких, інвалідністю або невиліковною хворобою, це все дрібниці. Подивіться на тих, хто живе з щоденною болем, їм будуть смішні і незрозумілі ваші розлади через дрібниці.
5
Думайте про те, що маленьке розлад незмінно веде до великого. Припустимо, ви нервуєте з приводу будь-якої ситуації. У більшості випадків людина тут же дає собі поблажку в якомусь забороненому питанні, наприклад, вирішуючи заїсти горе плиткою шоколаду, покурити або купити непотрібну дрібничку. І в стресовій ситуації це здається розумним виходом, адже себе дуже шкода. Перш ніж зробити це, подумайте, як ви будете звинувачувати себе за зайві кілокалорії, сигарету чи витрачені гроші, якщо до цього ви 2 тижні сиділи на дієті, вже місяць не курили або відкладали на наближається відпустку. Краще відразу взяти себе в руки і пишатися собою.
6
Переведіть ваше розлад в грошовий еквівалент. Добре, якщо ваше нервове напруження пройде після 20 крапель валеріани, це хоча б не дорого. А що, якщо вам доведеться пропустити робочий день або піти до лікаря з аритмією, це вже зовсім інші гроші. Подумайте про те, на що можна їх витратити.