Як вибрати йогуртницю.

Попри велику кількість йогуртів в магазинах, все більшої популярності набувають електричні йогуртниці. Це спеціальні прилади для приготування натурального кисломолочного ласощів. Важливо правильно вибрати йогуртницю , тоді можна завжди мати на своєму столі смачний і корисний продукт.
Вам знадобиться
  • Хороший магазин побутової техніки
  • Багатий асортимент йогуртниць відомої марки
Інструкція
1
Перевірте комплектацію йогуртниці. Зазвичай вона складається з контейнера з нагрівальним елементом і 6-8 маленьких ємностей для сквашування молока. Кожна - по 150-125 г (чим більше кількість баночок, тим менше їх місткість). Порційні банки зазвичай випускають імпортні виробники; у типових російських йогуртниць частіше мається один літровий посудина для приготування продукту. Всі ці банки і баночки обов'язково повинні мати кришки, щоб готовий йогурт в холодильнику не вбирав сторонні запахи.
2
Подумайте, яка кількість ємностей в йогуртниці для вас переважніше. Якщо у вашій родині багато хто любить йогурти з різноманітними наповнювачами, то ваш вибір - контейнер з декількома баночками. Кожну з них можна наповнити йогуртом по вашому унікальним рецептом. Для того, хто збирається готувати продукт тільки для себе і любить великі порції, хороша літрова банка для сквашування. Вона також стане в нагоді, якщо ви збираєтеся готувати багато йогурту для будь-яких страв.
3
Зверніть увагу на матеріали виготовлення посудин для сквашування молока. Вони можуть бути зроблені з пластику або жароміцного скла. Краще перестрахуватися! Скло екологічніше навіть самого високоякісного пластику, і напевно не буде виділяти ніяких шкідливих речовин при нагріванні апарату.
4
Купіть йогуртницю з таймером, якщо дозволяють ваші матеріальні можливості. Це зручне пристосування, яке дозволяє контролювати процес приготування йогурту. Через встановлений час він відключить підігрів баночок. Однак без таймера можна обійтися, тим більше що він здорожує йогуртницю . Ваша задача - вимкнути її через 6 годин роботи, і дати баночкам охолонути перед відправкою в холодильник.
5
Вимагайте у продавця йогуртниці паспорт вироби і дізнайтеся її гарантійний термін служби, а також можливості сервісного обслуговування та обміну неякісного товару. Відразу перевірте цілісність упаковки. Роботу йогуртниці ви зможете оцінити тільки вдома. Тому не купуйте виріб маловідомої марки, тим більше з рук.
Корисна порада
Знайти закваску для йогурту в магазині досить важко. Однак багато якісні йогуртниці мають її в комплекті. Купивши прилад з закваскою, ви зможете відразу приготувати перші порції кисломолочного ласощів. Залиште на денцях банок трохи йогурту - він послужить вам наступній закваскою.
На ринку з'явилися нові кухонні пристрої - морожениці-йогуртниці. Як видно з назви, вони можуть готувати з молока масу продуктів - морозиво, йогурти, кефіри, сирки і навіть сири. При цьому ви отримуєте продукт з тим складом, який обираєте самі, без барвників, ароматизаторів, зайвого цукру.
Інструкція
1
При виборі морожениці-йогуртниці в першу чергу переконайтеся, що вам підходить саме така комплексна техніка. У об'єднання морожениці і йогуртниці в одному пристрої є свої плюси, такий апарат займає менше місця на кухні і коштує дешевше, з іншого боку, вибір окремих йогуртниць і морожениц більше, і ви можете підібрати кожен вид техніки під себе. У разі ж єдиного апарату вам доведеться прийняти погляди виробника на те, яка мороженица і яка йогуртница повинні бути в домі разом.
2
Зверніть увагу на ємності, що входять до комплект йогуртниці. Якщо у вас невелика сім'я, вам буде достатньо декількох невеликих чашечок по 100-150 мл, якщо бажаючих з'їсти йогурт багато, краще брати йогуртницю з великою літрової ємністю. Якщо ви берете йогуртницю з декількома баночками, у вас є можливість готувати кожному члену родини свій індивідуальний йогурт.
3
Зверніть увагу на тип морожениці. Автоматична оснащена пристроєм для охолодження чаші, достатньо 10 хвилин його роботи, і ви можете робити морозиво. Напівавтоматична вимагає заморозити попередньо ємність для морозива в холодильнику, на що підуть годинник, крім того, ємність може не влізти в ваш морозильник, її габарити потрібно буде врахувати при виборі.
4
Морозивниці так само, як і йогуртниці, можуть мати різну ємність. Втім, зазвичай виробники роблять збалансовані моделі, тобто, якщо йогуртница в апараті розрахована на маленьку сім'ю, то і мороженица буде невеликої ємності.
5
Морозивниці-йогуртниці іноді оснащують таймером, ціна пристрою від цього може збільшитися на 500 рублів, при цьому ніякої реальної користі від таймера немає, так як він тільки сигналізує про минулий час, але не управляє самим процесом, а значить, ви точно так само можете завести звичайний будильник.