Як панель задач перемістити вниз. Як панель управління перемістити вниз.

Перелік відкритих в даний час вікон різних програм поміщається на панелі завдань Windows. На ній же розміщені кнопка «Пуск» і «Область повідомлень» - трей. Положення панелі користувач може змінювати на свій розсуд, переміщаючи її до будь-якій стороні екрану. Ця операція здійснюється настільки просто, що іноді відбувається навіть без бажання людини, в результаті необережного руху мишкою. На щастя, повернути правильне положення панелі можна в лічені секунди.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Розкрийте контекстне меню панелі задач і переконайтеся, що вона не закріплена у своєму поточному становищі. Для виклику меню клацанням правої кнопки миші виберіть простір, вільний від іконок відкритих вікон і будь-яких інших розміщених на панелі елементів. Потрібний вам пункт контекстного меню так і названий - «Закріпити панель завдань». Якщо в цьому рядку стоїть галочка, клацніть по ній лівою кнопкою миші, щоб її прибрати. Після цього стане можливим переміщення панелі перетягуванням.
2
Ще раз наведіть курсор миші на вільний простір панелі завдань і, натиснувши праву кнопку миші, перетягніть її до нижнього краю екрана. В процесі переміщення нічого не буде відбуватися - не звертайте уваги, так і повинно бути до тих пір, поки ви не наблизите покажчик досить близько до краю робочого столу. Коли ви відпустите кнопку і панель займе своє нове положення, зафіксуйте його. Для цього знову розкрийте контекстне меню і поставте позначку напроти пункту «Закріпити панель завдань».
3
В останніх версіях Windows можна здійснити переміщення без перетягування - всі необхідні для такої операції елементи управління поміщені у вікно властивостей панелі завдань. Щоб його викликати розкрийте контекстне меню і виберіть пункт «Властивості». Нове вікно відкриється на вкладці «Панель завдань», а потрібна вам настройка поміщена в ній в секцію «Оформлення панелі завдань». Розкрийте список, що випадає під написом «Положення панелі завдань на екрані» і виберіть рядок «Знизу».
4
У цьому ж вікні можна задати додаткові опції відображення панелі - наприклад, поставити відмітку в полі «Автоматично приховувати панель завдань», щоб вона провалювалася за нижній край екрана в неактивному стані і спливала при підведенні до цього краю покажчика миші. Тут же продубльована команда фіксації положення панелі - чекбокс «Закріпити панель завдань» поміщений в перший рядок цієї секції вкладки. Коли всі необхідні установки будуть задані, натисніть кнопку OK.
Панелі інструментів використовуються для розміщення на них ярликів деяких команд, якими користувач програми може скористатися в будь-який момент. Такі панелі дозволяють заощадити значну частину робочого часу, якщо на них розташувати ярлики постійно використовуваних команд. Наприклад, команди «Відкрити», «Зберегти» і т.д. Переміщення цих панелей забезпечує найбільш зручне розташування при роботі з документами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Панелі інструментів використовуються не тільки в текстовому редакторі MS Word, у будь-якому іншому продукті пакета Microsoft Office також можна використовувати панелі інструментів . Будь-яку панель у вікні програми можна перемістити або відредагувати. Переміщення панелей може дати великий плюс: при роботі з документами на широкоформатних екранах найбільш зручно розташовувати панелі збоку (для економії вертикального простору).
2
Панель інструментів можна перемістити в будь-яку частину вікна програми: на самий верх, вниз, вліво або вправо. Також її можна не прикріплювати до країв екрану, а залишити у вільному розташуванні. Переміщення панелі можна здійснити при захопленні курсором елемента переміщення панелі: затисніть лівою кнопкою миші на смузі із зображенням чотирьох точок, збудованих вертикально.
3
Переміщення незакріпленої панелі інструментів здійснюється простим перенесенням панелі: зачепите лівою кнопкою миші заголовок панелі і перетягніть на будь-який зручний вам місце. При переміщенні декількох панелей, їх можна міняти місцями, залежно від їх потреби. При бажанні можна вибудувати значки декількох панелей в одну лінію, виставивши поруч кілька панелей і відредагувавши значки, які ви будете використовувати.
4
Для видалення або додавання значків з панелі інструментів необхідно натиснути на значок маленького трикутника. У меню, виберіть пункт «Додати і видалити кнопки», потім натисніть пункт з назвою редагованої панелі і зніміть позначки з деяких елементів, якими ви не користуєтеся. Проробіть цю операцію для всіх панелей, які є у вашому текстовому редакторі.
5
Для суміщення значків в одну панель натисніть на значок маленького трикутника. У меню, виберіть пункт «Показувати кнопки на одному рядку», все значки вишикуються в одну лінійку.