Як очистити ПК.

Під час роботи з персональним комп'ютером його жорсткий диск може заповнюватися не тільки непотрібними, а й шкідливими файлами. Щоб продовжити термін служби операційної системи, рекомендують час від часу проводити чистку ПК.
Вам знадобиться
  • - CCleaner;
  • - Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Спочатку видаліть невикористовувані програми і утиліти, наявні на жорсткому диску. Використовуйте для цього стандартні засоби операційної системи Windows. Не варто відкривати папку Program Files і видаляти всі непотрібні каталоги.
2
Відкрийте панель управління і перейдіть в підменю «Установка та видалення програм». Зачекайте, поки з'явиться список доступних додатків. Виділіть лівою кнопкою миші непотрібну програму і натисніть «Видалити».
3
За допомогою описаного алгоритму позбудьтеся від інших невикористовуваних додатків. Тепер видаліть інші непотрібні файли. Скачайте та встановіть програму CCleaner. Врахуйте, що дана програма є безкоштовною тільки для домашнього використання.
4
Запустіть CCleaner і відкрийте вкладку Windows, розташовану в меню «Очищення». Натисніть кнопку «Аналіз». Зачекайте, поки програма надасть список файлів, які можуть бути видалені. Натисніть кнопку «Очищення». Виконайте даний алгоритм, відкривши вкладку «Програми».
5
Тепер виберіть меню «Реєстр» і натисніть кнопку «Пошук проблем». Перейдіть до пункту «Виправити» після підготовки списку невірних ключів реєстру. Завершіть роботу з додатком CCleaner.
6
Виконайте сканування жорсткого диска на наявність вірусних файлів. Для цього використовуйте додатковий додаток Dr. Web CureIt. Врахуйте, що дана програма не є повноцінним антивірусом.
7
Скачайте CureIt з сайту розробників. Запустіть завантажений ехе-файл. Натисніть кнопку «Сканувати» і дочекайтеся завершення роботи програми.
8
Підтвердіть видалення вірусних об'єктів, якщо вони будуть виявлені додатком. Перезавантажте комп'ютер. Пам'ятайте про те, що періодичне використання Dr. Web CureIt або подібних програм не позбавляє вас від необхідності наявності стандартного антивірусного ПЗ.
Багато користувачів стикаються з проблемою уповільнення роботи операційної системи. Вона виникає в результаті постійного засмічення системи Windows всілякими непотрібними файлами. Цей процес неможливо попередити, але можна успішно боротися з його симптомами. Основна частина системного «сміття» зберігається в тимчасових файлах, папках користувача, створених Windows і системному реєстрі. У більшості випадку очищення зазначених областей допомагає привести працездатність операційної системи в початковий стан.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Для початку необхідно очистити Windows штатними засобами, передбаченими розробниками. Для цього зайдіть у властивості локального диска і виберіть пункт «очищення диска». Цю операцію виконайте для всіх розділів ваших жорстких дисків. Функція корисна, але для досягнення нашої мети не достатня.
2
Зайдіть у властивості локального диска і перейдіть у вкладку «сервіс». Знайдіть пункт «Перевірка диска на наявність помилок» і натисніть «Виконати перевірку». Цей пункт можна проводити тільки для системного розділу.
3
Почистіть реєстр. Краще не вдаватися до ручних методів очищення реєстру, тому що це може призвести до видалення файлів, необхідних для стабільної роботи системи. Використовуйте для очищення системного реєстру спеціальні програми. Можете використовувати CCleaner і RegCleaner. У цьому пункті краще не виходити за рамки очищення, запропонованої програмами.
4
Встановіть програму для оптимізації роботи системи. Яскравим прикладом може послужити досить популярна програма GameBooster. Фактично, вона самостійно оптимізує систему, виходячи з можливостей «заліза», встановленого у вашому комп'ютер е.