Як відсвяткувати день весілля. Як відсвяткувати дерев'яну весілля поради.

Одруження - це важлива подія в житті подружньої пари. І через багато років після укладення союзу чоловік з дружиною продовжують відзначати річниці даного заходу. При наявності фантазії це свято кожного разу можна проводити цікаво і незвично.
Інструкція
1
В російських традиціях існують весільні обряди і традиції на кожну річницю до десятої, а потім на круглі дати. Приміром, після першого року подружнього життя настає ситцеве весілля. В цей день подружжя дарують один одному подарунки з ситцю - постільні приналежності, рушники, хусточки. П'ята річниця - це дерев'яне весілля. В цей день прийнято вручати різьблені шкатулки, дрібні предмети меблів, дерев'яні прикраси. П'ятнадцята річниця - кришталеве весілля, на яку подружжя дарують один одному вироби з кришталю. Дізнайтеся, який, згідно з традиціями, є ваше весілля, і підготуйте відповідний подарунок.
2
Напевно у вас назавжди залишаться в пам'яті місця, де ви гуляли під час весілля з гостями - старовинні садиби, пам'ятники, берег річки. Чому б у річницю НЕ пройтися удвох або з близькими людьми по тим же пам'ятках, насолодитися прекрасними видами, згадати свято. Закінчити вечір можна в ресторані, де проходив урочистий вечерю на честь укладення шлюбу.
3
Мало що може посперечатися по романтичності з медовим місяцем, проведеним в іншій країні. Чому б у річницю весілля не повторити це? Вирушайте на вихідні до Європи, де ви зможете присвятити час один одному, гуляючи по вузьких вуличках і насолоджуючись західній кухнею. Якщо фінанси не дозволяють вам здійснити таку поїздку, проведіть вихідні в місцевому санаторії, відпочиваючи на природі.
4
В повсякденній суєті подружжю найчастіше бракує часу, щоб приділити один одному належну увагу. В день вашого річниці домовтеся з батьками, щоб ті забрали до себе дітей, і влаштуйте романтичну вечерю. Візьміть як приклад голлівудські фільми, де в такі моменти на столі стоїть шампанське в відрі з льодом, креветки і салат, жінка і чоловік елегантно одягнені, грає приємна музика, горять свічки. А після вечері вас напевно чекає романтичне продовження.