Як позбутися від прищів на спині і плечах. Чорні точки на плечах.

  •  Гормональні порушення, неправильне харчування, забруднення навколишнього середовища ... Всі ці фактори позначаються на стані нашої шкіри. На жаль, висипання прищів характерні не тільки для підлітків, від них страждають і дорослі люди, причому як жінки, так і чоловіки. Дуже часто, навіть якщо у людини чисте, без вугрів і чорних крапок особа, прищі з'являються на спині і плечах. Крім того, що вони псують зовнішній вигляд шкіри, також прищі можуть бути ознаками інфекційного захворювання. Тому позбавлятися від них потрібно якнайшвидше, використовуючи для цього відразу кілька методів, як народні, так і медичні.
  •  1. Якщо у вас дуже сильна вугрі, яка тримається довго, обов'язково зверніться до лікаря-дерматолога. Швидше за все, вам призначать аналізи на статеві гормони і за результатами визначать лікування. Це можуть бути спеціальні мазі, гормональні таблетки, вітаміни, пивні дріжджі або усунення вугрів лазером.
  •  2. У домашніх умовах від прищів можна позбутися за допомогою аптечних засобів. Наприклад, бадягі, яку потрібно наносити на прищі на півгодини, а потім змивати. Або дігтярне мила, з яким потрібно мити спину і плечі щовечора. Після того, як шкіра очищена за допомогою Дігтярка, можна закріпити результат і помазати всі прищі розчином марганцівки, або звичайним спиртом.
  •  3. Добре підсушує шкіру солярій, або природне південне сонце. Чергуйте сонячні ванни з морськими. Або, якщо моря поблизу немає, просто додайте в звичайну воду косметичну морську сіль, або накладайте на спину і плечі маски для тіла з морськими водоростями.
  •  4. Деякі типи прищів на шкірі є відповідною реакцією організму на харчове роздратування. Спробуйте вести хоча б пару тижнів харчовий щоденник, записуйте все, що з'їли за день, і відстежуйте стан шкіри. Так ви зрозумієте, від яких продуктів вам краще утриматися. Якщо на щоденник немає часу, просто виключіть з раціону шоколад, цитрусові, а також жирну, смажену їжу.
  •  Зверніть увагу: Найчастіше висипання прищів на спині посилюється через те, що шкіра не дихає під щільною синтетичної одягом. Спробуйте носити тільки натуральні тканини, наприклад, бавовна. І обов'язково приймайте щовечора душ з очисними засобами для всього тела.Полезние поради: Вибирайте лосьйони і крему для шкіри з маслами чайного дерева. Вони підсушують прищі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/aMjgeIEEZlA