Як від стіни зробити сальто.

Сальто - акробатичний трюк, відомий з незапам'ятних часів. Дуже широко використовується в сучасному спорті та цирковому мистецтві. Вимагає від виконавця гарної техніки володіння тілом, розвинених м'язів і вміння правильно групуватися.
Інструкція
1
Wallflip - сальто назад від стіни. Це досить простий, але ефектний елемент. Перш ніж ви почнете його освоювати, навчитеся робити просте сальто на горизонтальній поверхні. Це дозволить вам подолати страх, що виникає при виконанні перевороту через голову назад. Для початку попросіть товариша допомогти вам. Ви ставите одну ногу йому на з'єднані кисті рук, відштовхуєтеся вгору і назад, а він допомагає, підкидаючи вас. Освоївши виконання елемента із сторонньою допомогою, навчіться робити його самостійно на горизонтальній поверхні. Головним в техніці виконання сальто є вміння відштовхнутися якомога більше вгору і правильне зміщення центру ваги тіла. Щоб уникнути отримання травм попросіть, щоб товариш вас страхував.
2
Елемент виконується наступним чином: підбігаючи до стіни, поставте ногу на її поверхню і одразу ж відхиліться назад, а стегно винесіть вгору, так щоб ваше тіло розташовувалося перпендікудярно до поверхні стіни. Другу ногу поставте на невеликій відстані від першої, зробите крок по стіні, потім сильний поштовх вгору і потужний помах руками. Максимально прогните тіло, а голову відхиліть назад. Це сприяє розкручуванню тіла, і, в разі невдачі, ви не впадете на шию. Приземляючись, трохи зігніть ноги. Це дозволить уникнути травми колінних суглобів.
3
Головне при виконанні елементу: поставити ногу якнайвище і обов'язково відхилитися назад. Зазвичай при виконанні допускаються такі помилки: недостатньо хороший розбіг і гальмування перед стіною, низький стрибок на стіну, невинесення стегна вгору, слабкий мах руками, невідхилення голови назад, ранній прогин тіла.
4
Сальто назад можна виконувати просто за рахунок маху вільною ногою, тобто Не ставлячи її на стіну. При цьому стрибок повинен бути достатньо сильним. Перша нога повинна стояти високо над підлогою.