Як облагородити вхідні двері.

Вхідні двері є візитною карткою квартири. Якщо вона стара і облуплена, ви можете випробувати незручність перед своїми гостями. Можна купити нову сучасну двері, але якщо стара ще міцна і цілком справляється зі своїми функціями, спробуйте надати їй більш привабливий вигляд.
Вам знадобиться
  • - декоративна плівка;
  • - дерев'яні планки;
  • - клей;
  • - лак;
  • - фарба;
  • - оббивний матеріал;
  • - декоративні цвяхи;
  • - молоток;
  • - замок з ручкою.
Інструкція
1
Спосіб облагородження дверей залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Якщо у вас проста сталева двері з гладкою зовнішньою поверхнею, найпростіше обклеїти її декоративною плівкою. Сучасні самоклеючі плівки імітують найрізноманітніші види поверхонь, від дорогого червоного дерева до мармуру і граніту.
2
Якщо рівна гладка поверхня, навіть задекорована під дерево, вам не дуже подобається, спробуйте додати їй рельєфність. Найпростіший варіант полягає в обклеюванні двері тонкими дерев'яними планками, що дозволяють імітувати натуральне дерев'яне дверне полотно. Для приклеювання планок використовуйте звичайний будівельний безбарвний клей. Готову поверхню покрийте в два шари лаком. Краще використовувати матовий лак, так як надмірний блиск тільки шкодить.
3
Замість дерев'яних планок можна використовувати різні варіанти ламінату, будівельні магазини пропонують дуже великий вибір. Єдина проблема може виникнути з крайками панелей ламінату, так як на зрізах буде видна пластмаса. Підберіть фарбу під колір панелей і акуратно зафарбуйте всі зрізи. Готову поверхню теж можна покрити лаком, це додасть всій поверхні однорідність і дозволить замаскувати ламінат. Навіть дуже уважна людина не зможе відразу зрозуміти, що ваша двері не зроблена з шляхетної деревини.
4
Одним з найпростіших способів надати вхідних дверей більш привабливий вигляд є фарбування. Фарбою різних кольорів і відтінків виділіть бічні та центральні елементи двері, навіть якщо насправді їх немає. Для візуального поділу дверних елементів можна використовувати декоративні меблеві рейки.
5
Досить традиційним способом реставрації вхідних дверей є її оббивка. Спосіб зручний тим, що не вимагає особливих вкладень і навичок, досить придбати оббивний матеріал і декоративні цвяхи. Проте, даний варіант використовується нечасто, так як оббита двері все-таки виглядає не надто сучасно.
6
Важливим елементом дверей є замок з дверною ручкою. Безумовно, можна і стару ручку привести в порядок, але краще купіть новий замок, благо вибір великий, а вартість не надто висока. Замок з новою красивою дверною ручкою не тільки додасть двері солідності, а й підвищить її надійність.