Як наклеїти на скло. приклеїти камінчики на скло дверей.

Вікно або дверне скло оригінально виглядає, якщо його прикрасити самоклеющейся плівкою. Для цієї мети можна використовувати спеціальну плівку з імітацією вітража або готові картинки на липкій основі. Дотримуючись нескладних правил, ви швидко декоруєте скло своїми руками.
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - ножиці;
  • - квітковий розпилювач;
  • - рідина для миття вікон;
  • - м'яка ганчірочка або гумовий шпатель;
  • - голка.
Інструкція
1
Враховуйте температуру навколишнього середовища при наклеюванні плівки на віконне скло. На вулиці повинно бути не менше 5 -8 градусів тепла, інакше самоклейка погано закріпиться на поверхні.
2
Підготуйте скло. Вимийте його з обох сторін, а не тільки там, де збираєтеся клеїти плівку.
3
Налийте в квітковий розпилювач воду з-під крана. Капніть в ємність рідке мило або засіб для миття посуду. Перемішайте вийшла розчин, але постарайтеся не збовтувати, щоб не було піни.
4
Заміряйте скло і зробіть з самоклейки заготовку необхідних розмірів. На паперовій стороні плівки є сантиметрова розмітка, яка робить процес вирізання елементів дуже зручним. Ви можете повністю заклеїти скло або пустити вітраж вузькою смугою посередині вікна чи двері. А можете вирізати з однотонної плівки різні фігурки і використовувати їх для наклеювання.
5
Розбризкайте воду з розпилювача на скло в тому місці, де буде розташовуватися самоклейка. Мокрий шар дозволить рухати плівку, щоб правильно її розташувати на склі, що не віддираючи від поверхні.
6
Відокремте паперовий шар від плівки з одного краю на 5 -10 см і загніть його. Якщо наклейка невелика, можна повністю зняти папір.
7
Прикладіть самоклейку липким шаром на скло. Обережно розгладьте поверхню гумовим шпателем або м'якою ганчіркою. Вам потрібно вигнати з-під аплікації краплі води і бульбашки повітря. Розгладжуйте плівку «ялинкою» від центру до країв.
8
Притримуючи однією рукою плівку, другою рукою потихеньку витягайте папір. Відокремте ще кілька сантиметрів липкого шару і розрівняйте його на склі. Якщо на самоклейках утворилася складка, відокремте найближчий край від поверхні і заново пригладьте.
9
Уважно огляньте свою роботу. Випадково потрапив під плівку бульбашка повітря можна проколоти голкою і притиснути це місце ганчірочкою.