Як вбудувати телевізор на кухні.

Сучасна господиня проводить на кухні значну частину свого часу. Тому телевізор в цьому приміщенні - не стільки розкіш, скільки необхідність. Якщо рішення оснастити кухню апаратурою прийнято, залишається лише грамотно втілити його в життя. Головне при розміщенні телевізора - збереження функціональності і зручність.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - саморобна полку;
  • - кронштейн;
  • - елементи кріплення;
  • - електрична дриль;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Продумайте спосіб, за допомогою якого ви будете вбудовувати телевізор в інтер'єр приміщення. Він визначається типом приймача, наявністю вільного простору і підходящих елементів обстановки. Найзручніше спланувати інсталяцію телевізора ще до установки предметів кухонних меблів і побутової техніки.
2
Якщо ви плануєте обладнати кухню меблями, виконаної на замовлення, заздалегідь передбачте місце для телевізора. Для цього достатньо зробити в нижній частині одного з навісних шафок відкриту полицю, внутрішній простір якої дозволить помістити апаратуру. У бічній стінці такої полиці проробіть отвір для живильного шнура і антенного кабелю.
3
Для тієї ситуації, коли телевізор планується вбудувати в готовий інтер'єр приміщення, в якому є порожній кут, змонтуйте там саморобну полку з трикутним підставою. Така форма дозволяє заощадити простір, а при необхідності полку легко демонтувати або використовувати для розміщення будь-яких інших предметів, наприклад, побутової техніки або вази для квітів.
4
Телевізійний приймач з плоским екраном в найпростішому випадку навісьте на вільну стіну, використовуючи спеціальні пристосування, вбудовані в задню стінку. При бажанні плоский екран можна прикрасити декоративним багетом. Недолік такого способу кріплення в тому, що він не дозволяє міняти положення екрана щодо глядача.
5
Для установки телевізора з плоским екраном використовуйте також спеціальний кронштейн, що дозволяє змінювати за бажанням кут зору при перегляді. Визначте місце, де буде розташовуватися екран. Воно повинно в першу чергу забезпечити комфортний перегляд програм, коли ви сидите за столом. Прикріпіть до стіни кронштейн допомогою дюбелів і саморізів. Встановіть телевізор і відрегулюйте його положення на стіні.