Як дітей відправляти за кордон.

Для вивчення іноземної мови дуже корисним може бути перебування за кордоном. Особливо це відноситься до дітей, які швидко адаптуються в новому мовному середовищі. Існує кілька різних можливостей відправити дітей за кордон.
Інструкція
1
Вирішіть, наскільки ваша дитина готова до поїздки. Дітей молодше шкільного віку найкраще брати тільки в поїздки з батьками. Хоча вони і досить сприйнятливі до інстранних мовам, але також схильні і швидко забувати отриману інформацію. До того ж, для такої маленької дитини розлука з батьками в поєднанні зі зміною обстановки може стати досить сильним стресом.
2
Оберіть програму поїздки для дитини. Перш за все, слід визначити термін. Це може бути короткий візит протягом одного тижня або ж, наприклад, мовний табір на місяць. Також існують можливості та більш тривалих поїздок, наприклад, для постійного навчання за кордоном. При цьому бажано, щоб дитина вже мав досвід життя за кордоном - так йому буде простіше розлучитися з батьками на довгий термін. Не прагніть в першу ж поїздку відправити дитину далеко від дому. Країни Східної та Західної Європи знаходяться досить близько до Європейської частини Росії, що спрощує транспортну проблему - дитині не потрібно буде переносити багатогодинний безперервний переліт.
3
Забронюйте дитині вибране місце навчання або відпочинку. Це можна зробити через туристичне агентство, але простіше звернутися в іноземний табір або школу безпосередньо. У цьому випадку ви заощадите на сплату відсотків посередникам. Однак це зручно насамперед у тому випадку, коли ви живете недалеко від посольства країни, куди ваш син або дочка відправляться відпочивати. В іншому випадку вам все одно доведеться звертатися в турагентство для оформлення візи.
4
Врахуйте, що більшість країн при отриманні в'їзних документів вимагають згоди обох батьків на від'їзд дитини з Росії. Тому обоє батьків, якщо дитина їде один, повинні оформити у нотаріуса дозволу на виїзд. Ці документи включаються в загальний пакет паперів для отримання візи.
Зверніть увагу
У деяких країнах, наприклад, у Франції, досить складно організувати перебування дитини на довгий термін без батьків. Наприклад, якщо ви захочете, щоб він навчався у місцевій школі, знадобиться знайти йому тимчасового опікуна, який живе неподалік. Однак є міжнародні школи, які будуть готові взяти на себе пошук подібного людини і офомленіе всіх документів за додаткову плату.