Як швидко зняти квартиру.

Якщо у вас недостатньо грошей для купівлі квартири, розумна альтернатива - зняти житло в оренду. Підходящу по всіх параметрах квартиру або кімнату можна шукати місяцями, але у ваших силах прискорити цей процес.
Вам знадобиться
  • - газети безкоштовних оголошень;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Не всі ріелтори нічого не роблять і лише викачують гроші з довірливих клієнтів. Виберіть відповідну контору, грунтуючись на відгуках знайомих або читаючи коментарі клієнтів в інтернеті. Звичайно, з вас візьмуть 50% від місячної вартості оренди, проте допоможуть знайти квартиру, відповідну вашим запитам, в короткі терміни.
2
Людям, які вирішили шукати житло самостійно, слід придбати газети безкоштовних оголошень, що користуються популярністю в їхньому місті. Хороші і недорогі квартири розхапують як гарячі пиріжки, тому стежте за новими випусками видань. Не відкладайте обдзвін на наступний день, робіть все оперативно.
3
На час пошуків квартири вам доведеться стати завсідником сайтів з оголошеннями про продаж і здачі нерухомості в оренду. Але не варто переживати. Якщо у вас адекватні запити, ви вже протягом тижня в'їдете в нове житло.
4
Попередьте друзів і родичів, що шукаєте квартиру, напишіть повідомлення в статусі в соціальній мережі. Сарафанне радіо відмінно працює, і цілком може виявитися, що двоюрідна бабуся вашого колишнього однокласника готова здати вам житло дешевше.
5
Поговоривши з господарем квартири і дізнавшись всі ваші подробиці, призначайте зустріч, якщо варіант вам підходить. Прибудьте на місце раніше призначеного часу і пройдіться по району. Зверніть увагу, як довго вам доведеться йти від зупинки до будинку, чи є поблизу супермаркети, дитячі садки, школи, майданчики для вигулу собак. Не варто спізнюватися на зустріч. Цілком імовірно, що власник житла призначив зустріч не тільки вам, так що гарну квартиру можуть відвести прямо з-під носа.
6
Якщо квартира вам підходить, не сподівайтеся, що у вас буде час подумати. Підете зараз - за вами прийде наступний клієнт, який її зніме. Рішення потрібно приймати відразу. Можете залишити господареві заставу, щоб підтвердити серйозність ваших намірів. І тоді ви зможете в'їжджати хоч на наступний день.