Як робити нарощування волосся.

У наші дні бажаючим обзавестися водоспадом довгих локонів зовсім не обов'язково відрощувати їх роками. Обзавестися шикарною шевелюрою можна за кілька годин, достатньо лише відвідати перукарський салон. Мова йде про таку процедуру, як нарощування волосся.
Інструкція
1
Ця процедура буває двох видів - гарячого і холодного. При першому способі нове волосся приклеюються до вашої рідної зачісці допомогою певного нагрівання. При другому використовують спеціальний клей або мікроскопічні колечка-намистинки.
2
Для нарощування готують локони з натурального волосся, які спочатку очищають, обробляють, депігментуючих, фарбують в різні кольори. У кожному індивідуальному випадку прядки підбирають по довжині, густоті, структурою і кольором.
3
Волосся приклеюють приблизно в сантиметрі від коріння. Тому занадто коротка зачіска для нарощування не підійде: потрібно, щоб волосся мали довжину хоча б у 5-6 сантиметрів. Розташовують нові локони віялом або в шаховому порядку, використовуючи потиличну і скроневу області. Натуральні пасма чергуються з нарощеними. Вся процедура займає приблизно 3-4 години.
4
Гарячі методи поділяються на французьку, італійську та англійську технологію. Французька полягає в приклеюванні волосся за допомогою нагрітих капсул з протеїну. Також при цьому способі можливе додавання в клей фарби, завдяки чому можна наростити зачіску будь-якого кольору.
5
В італійській технології використовують кератин, який входить до складу волосся. Тому нарощені з його допомогою пасма відрізняються абсолютною природністю. Донорські локони прикріплюють щипцями: розігріта кератіновой капсула у вигляді пластини надійно склеює штучні і ваші власні волосся.
6
При англійському методі застосовують спеціальної клейовий пістолет і органічну смолу. Там, де волосся з'єднуються - в потиличній і скроневої частинах - утворюються невеликі кульки. Плюс цієї технології в тому, що можна робити коригування зачіски в процесі її відростання. Для цього нарощена прядка знімається, а потім закріплюється знову - ближче до коріння.
7
Холодний спосіб нарощування також буває декількох видів. Наприклад, нарощування на основі клейових капсул. Або ж штучні пасма прикріплюють за допомогою металевих намистин. Вважається, що більш випробуваний і досконалий метод - гарячий, хоча вибір за вами.