Як визначити знос двигуна.

Якість та обсяг проблем, які виникають при роботі будь-якого двигуна, залежать від часу та умов його експлуатації. Щоб обійтися середнім ремонтом, потрібно вчасно діагностувати знос двигуна.
Вам знадобиться
  • Автомобіль, ключ запалювання.
Інструкція
1
Запустіть мотор і тут же заглушите його, повернувши ключ запалювання в положення «вимкнено». І відразу ж поверніть ключ запалювання в положення «пуск», але двигун при цьому не заводите. Слідкуйте за лампочкою тиску масла. Чим більше знос агрегату, тим швидше вона загориться. У подібній ситуації лампочка повинна почати світитися через 5 секунд. Якщо пройшло менше часу, двигуну потрібен ретельний огляд.
2
Дослідіть стан робочих рідин мотора. Заведіть автомобіль і при непрогрітому двигуні відразу ж зніміть кришку розширювального бачка. Якщо в охолоджуючої рідини спливають повітряні пухирці, прокладка головки блоку циліндрів негерметична, її потрібно міняти.
3
Відкрийте маслоналивную кришку на холодному, недавно заведеному двигуні. Якщо в маслі спостерігається газоутворення, це може свідчити про граничну зношеності кілець поршнів. Підтвердіть наявність цієї проблеми на добре прогрітому двигуні. Попросіть кого-небудь сильно натиснути на акселератор. В цей момент прикладіть руку до вихлопної труби. Якщо на долоні залишаться масляні плями, поршневі кільця, які служать ущільненням, зношені.
4
Якщо витрата моторного масла перевищує 1 л на 1000 км, знайте, що частини циліндрів і поршнів двигуна сильно зношені. Зверніть увагу, якщо вихлопні гази сизі і знижена компресія, це говорить про ту ж саму проблему. Втім, зниження компресії і високий витрата масла можуть означати і те, що ковпачки маслоз'ємних клапанів перестали бути еластичними, і те, що в поршневих кільцях з'явилися коксові відкладення, і те, що прогоріли самі клапани.
5
Прислухайтеся до роботи двигуна. Якщо чути стукіт, зверніться до фахівців. Уточніть походження стуку в двигуні в автомайстерні, де мотор прослухають за допомогою стетоскопа і манометром перевірять тиск в системі мастила. Ці чинники деколи означають, що надмірно зношені деталі колінчастого вала.
6
Якщо ви знайшли в своєму автомобілі деякі з вищевказаних проблем, скоріше зверніться в автосервіс для проведення дефектації. Там компрессометром поміряють компресію двигуна. За допомогою пневмотестери визначать причину її зниження. Використовуючи спеціальний прилад, оглянуть поверхні циліндрів. Заміряють знос шийок колінчастого валу і циліндрів з застосуванням мікрометра або вимірювальної скоби, стрілочного індикатора і нутромера.