Як записати гру на ps2. Як записувати ігри для ps2 на диски.

Play Station 2 - ігрова приставка, яка підтримує не тільки режим ігор, але і перегляд або прослуховування CD/DVD-дисків. Ця приставка прийшла на зміну цілій низці ігрових приставок, шлях яких починався з усім відомої DENDY (8 bit). Запис дисків для Play Station 2 завжди викликає багато запитань, пов'язаних із записом, перевіркою на помилки, вибору диска і т.д.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення, яке дозволяє записувати образ диска.
Інструкція
1
Для створення такого диска необов'язково купувати дорогі «болванки». Запис звичайного способу від запису для цієї приставки нічим не відрізняється. Підійдуть як DVD-R, так і DVD + R. Єдина приставка з цієї серії, яка не сприймає диски DVD + R - це випуск 2001 року.
2
Для створення диска використовуйте диски з разової можливістю запису. RW-диски не підійдуть, вони будуть містити велику кількість помилок.
3
Для того щоб провести запис на диск, можна скористатися будь-якою програмою, у функції якої входить запис образу на диск. До таких програм можна віднести: Alcohol 120%, UltraISO. Нижче розглядатимуться програми, в яких можна це зробити. Процес завантаження та установки програми не буде зачеплений. Розписаними будуть тільки моменти самого запису на диск.
4
Для запису диска Play Station 2 в програмі Alcohol 120%, необхідно в головному вікні натиснути кнопку Image Burning Wizard, яка знаходиться в лівій панелі.
5
У вікні вкажіть шлях до вашого файлу (образ диска), натиснувши кнопку Browse.
6
У наступному вікні вкажіть швидкість запису диска (Write Speed), бажано виставити менше значення. Низька швидкість запису - висока якість. Також необхідно вказати тип диска, який ви записуєте (Datatype) - Play Station 2. Натисніть на Start для виконання операції запису.
7
Для запису диска Play Station 2 в програмі UltraISO, необхідно на панелі інструментів натиснути кнопку із зображенням диска.
8
Як і минулого прикладі, вкажіть швидкість диска і тип даних диска. Натисніть кнопку «Записати».
Зверніть увагу
Як записати диск даних через Nero. Рекомендуємо під час запису не виконувати на комп'ютері інших завдань, які сильно перевантажують вінчестер, дуже часто це призводить до збою процесу та псуванні записуваного диска.
Корисна порада
Вибираємо опцію «Write ImageFile to Disc» («Запис образу на диск»). 3) Натискаємо огляд і вибираємо файл .dvd необхідної нам гри, попередньо розпакувавши програмою WinRAR, якщо скачана гра міститься в одному або декількох архівах, незважаючи на кількість частин архіву, натискаєте правою кнопкою миші «Витягнути» на будь-який з його частин (ремарка для тих , хто постійно запитує як записати поділений на частини архів).