Як відключити нумерацію сторінок.

Нумерація сторінок допомагає краще орієнтуватися в документі і формувати його зміст. Найчастіше вона проставляється самостійно, але іноді Microsoft Word виконує дану функцію автоматично. У таких випадках виникає цілком резонне питання про те, як відключити нумерацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Microsoft Word.
Інструкція
1
Знайдіть у документі номер сторінки. Цифра може перебувати внизу або вгорі сторінки, залежно від того, які налаштування були задані користувачем.
2
Виділіть її, зробивши по ній подвійне клацання лівою кнопкою миші. В результаті цих дій навколо номера з'явиться поле, відокремлене від тексту документа пунктирною лінією. Це буде колонтитул.
3
Натисніть на панелі інструментів на інформацію, що з'явилася вкладку «Конструктор», а в ній - на пункт меню «Колонтитул». Залежно від того, в якій частині сторінки розташований номер, колонтитул буде нижнім або верхнім.
4
Виберіть у спадаючому меню розділ «Видалити колонтитул». Після скоєння даних дії колонтитули разом з нумерацією сторінок віддалятися по всьому документу.
5
Скористайтеся іншим способом. Виділіть цифру подвійним клацанням, щоб з'явилося поле колонтитула. Потім ще раз зробіть два кліка по номеру сторінки. Навколо нього повинен утворитися блакитний квадратик. Після цього натисніть на клавіатурі клавішу Delete, і нумерація зникне.
6
Дуже часто виникає необхідність не проставляти номер на першій сторінці, але враховувати його при нумерації всього документа. Щоб вирішити дану проблему, виділіть колонтитул на першому аркуші описаним вище способом. Увійдіть у вкладку «Конструктор», виберіть розділ «Номер сторінки»/«Формат номерів сторінок».
7
У віконці поставте галочку поруч з текстом «Почати з ...» і виберіть той номер, з якого повинен починатися друга сторінка. Зазвичай це цифра 2. Потім натисніть «Ок».
8
Знову увійдіть у вкладку «Конструктор» і поставте галочку поруч з написом «Особливий колонтитул для першої сторінки». Після цього даний колонтитул за замовчуванням стане порожнім. Зробіть подвійне клацання по тексту вашого документа, і ви побачите, що цифра на першій сторінці не проставлена, а вся нумерація документа починається з другої.