Як відбілити ванну. відбілити душову кабінку.

Поступово ванна жовтіє і покривається трудновиводімиє нальотом. Особливо ця проблема турбує володарів чавунної сантехніки, на акрилової забруднення практично не осідають. Не поспішайте в магазин за покупкою нової ванни або вкладиша, спробуйте відбілити цю.
Вам знадобиться
  • - очищуючий порошок;
  • - кошти з хлором;
  • - спреї з кислотами;
  • - лимонна кислота або оцет.
Інструкція
1
Стару чавунну ванну, на якій є дрібні тріщини, можна відбілити миючим порошком і металевої губкою. Змочіть сантехніку, густо посипте засобом і активно потріть щіточкою. Якщо з першого разу результат вийшов не таким, як ви хотіли, повторіть обробку.
2
Якщо на ванні збунтувався вапняний або іржавий наліт, то попередньо зніміть його миючим порошком, потім нанесіть засіб, до складу якого входить хлор. Залиште на 10-15 хвилин і ретельно змийте теплою водою. Під час роботи з агресивними речовинами намагайтеся не дихати випарами, щоб не отруїтися і не обпекти дихальні шляхи.
3
Відбілювати нову ванну можна тільки щадними засобами, які не пошкоджують напилення. Подивіться в магазинах кремообразние чистячі засоби, в яких дуже дрібні абразивні частинки. Рясно змастіть сантехніку за допомогою губки і залиште на 30 хвилин. За істеченіюівремені змийте крем водою.
4
Подивіться сучасні спреї, які не тільки видаляють вапняний наліт, але і вибілюють. До їх складу входять різні кислоти, які з легкістю справляються навіть з самими стійкими забрудненнями. Не забувайте вдягати рукавички, щоб не псувати шкіру рук і нігті.
5
Видаляти забруднення і відбілювати акрилову сантехніку можна тільки спеціальними засобами, які рекомендують виробники. Подивіться в правилах експлуатації, там повинно бути вказано, які спреї підійдуть. Багато фірм, які продають подібну продукцію, надають послуги і по відновленню акрилу. Якщо у вас є бажання, викличте фахівців.
6
Можна трохи схитрувати. Увечері наберіть повну ванну гарячої води, додайте 200 г лимонної кислоти або 2 пляшки оцту (запах буде дуже різкий), прикрийте двері. З ранку просто злийте розчин і почистіть сантехніку губкою і кремом.