Як відключити дисплей на ноутбуці. Як откдючіть відключення екрану на нетбуці.

Дисплей мобільного комп'ютера витрачає порівняно велика кількість енергії. Крім того, деякі користувачі вважають за краще використовувати зовнішній монітор спільно з ноутбуком. Вимкнути вбудований дисплей можна різними способами.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію до вашого мобільного комп'ютера. З'ясуйте призначення функціональних клавіш. Натисніть сполучення кнопки Fn і клавіші з ряду F1-F12 для швидкого відключення дисплея ноутбука. Пам'ятайте про те, що робота екрану може поновитися після натискання будь-якої клавіші.
2
Дисплей мобільного комп'ютера автоматично вимикається при закритті кришки пристрою. Основна проблема в тому, що початкові параметри операційних систем переводять ноутбук в режими «Сон» або «Гибернация». Вимкніть виконання цього алгоритму.
3
Відкрийте панель управління і знайдіть підменю «Електроживлення». Зазвичай воно розташоване в розділі «Система». Перейдіть по посиланню «Додаткові параметри харчування».
4
Розгорніть графу «Кнопка живлення та кришка» і перейдіть в категорію «Дія закриття кришки». Встановіть для пунктів «Від батареї» та «Від мережі» параметр «Дія не потрібно».
5
Натисніть кнопку «Застосувати». Тепер при закритті кришки ноутбука дисплей буде автоматично відключатися без будь яких змін в роботі операційної системи.
6
Поверніться в меню «Електроживлення» і перейдіть за посиланням «Налаштування плану харчування». Встановіть проміжок часу, після закінчення якого дисплей буде вимикатися автоматично. Природно, екран буде відключений тільки в тому випадку, якщо ви не використали ноутбук задану кількість часу.
7
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати додатковий дисплей для роботи з ноутбуків, повністю відключіть вбудований екран. Для цього відкрийте меню «Диспетчер пристроїв» і розгорніть категорію «Монітори».
8
Правою кнопкою миші клікніть по назві вбудованого дисплея і виберіть пункт «Відключити». Пам'ятайте про те, що ви не зможете використовувати екран ноутбука доти, поки не активуєте його роботу. Не використовуйте даний метод без крайньої на те необхідності.
Зверніть увагу
Врахуйте, що постійне відкриття/закриття кришки ноутбука призводить до ослаблення напрямних елементів.
В процесі експлуатації персонального комп'ютера виникає необхідність у відключенні монітора . Це може бути обумовлено економією споживання електроенергії, тривалим перервою в роботі з комп'ютером, заміною самого монітора або відеокарти, а також обслуговуванням (чищенням) системного блоку.
Вам знадобиться
  • 1) Вивчити інструкції по експлуатації монітора і персонального комп'ютера
  • 2) Знати призначення органів управління монітором і комп'ютером
  • 3) Навчитися підключати та відключати кабель інтерфейсу до відеокарти
  • 4) Мати універсальну викрутку (в разі необхідності)
Інструкція
1
Перед вимиканням монітора необхідно відключити комп'ютер. Залежно від встановленої операційної системи (ОС) послідовність може бути різною. Якщо ваш комп'ютер працює під ОС Windows, то клацніть лівою кнопкою мишки на кнопку "Пуск" в панелі задач, в меню, натисніть послідовно "Вимкнення/Виключення".
2
Вимкніть електроживлення монітора натисканням на кнопку «Вкл/Вимк» на панелі управління монітором. Потім від'єднайте інтерфейсний кабель монітора від роз'єму відеокарти на задній стороні системного блоку комп'ютера. При необхідності повного відключення монітора від мережі, потрібно від'єднати від монітора кабель електроживлення. Включення монітора відбувається в зворотній послідовності.
3
Дуже корисною функцією є можливість програмної настройки відключення живлення. Для цього відкрийте "Панель управління", натисніть на значок "Екран", виберіть вкладку "Заставка" і натисніть кнопку "Живлення". У вікні, налаштуйте схему управління живленням таким чином, щоб дисплей відключався через потрібну вам кількість хвилин.
Зверніть увагу
При проведенні роботи необхідно знати і строго виконувати заходи безпеки, викладені в інструкціях з експлуатації приладів!