Як відключити синхронізацію відеокарти.

Відключення вертикальної дозволяє істотно підвищити продуктивність відеокарти при роботі з деякими іграми. Основна перевага цієї процедури - підвищення кількості FPS.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що якщо ваш монітор працює з частотою оновлення екрану 100 Герц, вимкніть синхронізацію практично не вплине на якість передачі зображення. Єдиний очевидний плюс - це зниження навантаження на відеоадаптер.
2
Встановіть останній пакет драйверів для використовуваної відеокарти. Завантаження інсталяційних файлів краще виконувати з сайту розробників цього пристрою. Враховуючи той факт, що більшість відеокарт випускає всього дві компанії, знайти підходяще ПО буде нескладно.
3
Після установки додатка перезавантажте комп'ютер. Клікніть правою кнопкою миші по вільній зоні робочого столу. Відкрийте меню програми «Панель управління Nvidia» або ATI Control Center.
4
Виберіть категорію «Ігри» або перейдіть до підпункту «Управління параметрами 3D». Розгорніть меню «Глобальні настройки». Деактивуйте функцію «Вертикальний синхроимпульс», знявши галочку з однойменного пункту. Іноді дана опція може називатися «Чекати вертикального оновлення».
5
Важливо розуміти, що відключення синхронізації може негативно відбитися на якості графіки в інших програмах та іграх. Якщо встановлене ПЗ підтримує функцію настройки параметрів для кожної програми, використовуйте її.
6
Виберіть потрібний exe-файл і відключіть вертикальну синхронізацію для цієї програми. При цьому в меню «Глобальні настройки» включите описувану опцію.
7
Старі версії драйверів для відеокарт фірми Radeon не підтримують зазначену функцію. При виникненні подібної проблеми, виберіть режим «Вимкнути, якщо не вказано додатком». Це дозволить відеокарті автоматично активувати або відключати синхронізацію при запуску певних програм.
8
Після внесення змін в налаштування відеоадаптера перезавантажте комп'ютер. Запустіть потрібну програму і переконайтеся в тому, що відеоадаптер працює коректно.