Як визначити порт програми. програма визначить порт і швидкість.

Програмний порт - це умовне число від 1до до 65535, яке показує, якому додатку адресований пакет даних. Порт, який працює з програмою, називається відкритим. Треба мати на увазі, що в поточний момент будь порт може працювати тільки з однією програмою.
Інструкція
1
Отримати список відкритих портів і пов'язаних з ними додатків можна різними способами. Якщо ви хочете використовувати засоби Windows, викличте командний рядок поєднанням гарячих клавіш Win + R і введіть команду cmd. У вікні, консолі наберіть netstat -a -n -o
2
Програма виведе список активних підключень. У стовпці «Локальний адреса» вказується мережева адреса вашого комп'ютера і, через двокрапку, номер порту, який зайнятий якимось додатком. У стовпці «Зовнішній адреса» виводиться IP віддаленого комп'ютера і номер порту, до якого цей додаток обмінюється даними. Стовпець PID містить ідентифікаційний номер процесу. Знайдіть порт, який вас цікавить, і запишіть пов'язаний з ним PID.
3
Застосуйте поєднання гарячих клавіш Ctrl + Alt + Delete і у вікні «Безпека Windows» натисніть «Диспетчер завдань». Цю службу можна запустити інакше: викличте командне вікно поєднанням Win + R і введіть команду taskmgr. В меню «Вид» відзначте опцію «Вибрати стовпці» і поставте прапорець «Ідентіф.процесса (PID)». Знайдіть в стовпці PID номер цікавить вас процесу, а в стовпці "Ім'я образу» - назва програми, яка використовує відповідний порт.
4
Можна дізнатися активні порти та пов'язані з ними програми за допомогою програмних сканерів портів, наприклад, TCPView. Вона поширюється безкоштовно. Скачайте утиліту з сайту розробника і розпакуйте архів. Після запуску в стовпці Process програма виведе імена всіх активних процесів, в шпальтах Local Port і Remote Port - номери портів, між якими йде обмін пакетами, тобто на вашому і на віддаленому комп'ютері.
5
За замовчуванням інформація оновлюється кожну секунду, але ви можете змінити цей параметр, вибравши в меню View пункт Update Speed. Нові підключення виділяються зеленим кольором, віддалені - червоним. Зміна стану точки відзначається жовтим. Щоб закрити підключення, клацніть по ньому правою клавішею миші і виберіть у спадному меню команду Close Connections.