Як визначити температуру ноутбука. Як дізнатися температуру нагрівання ноутбука.

При роботі з мобільним комп'ютером важливо стежити за температурою певних елементів. Своєчасне виявлення перегріву пристроїв дозволить запобігти їх псування і продовжити термін служби ноутбука.
Вам знадобиться
  • - Everest;
  • - Speccy.
Інструкція
1
Найбільш популярною програмою для визначення температури обладнання є Everest. Скачайте цей додаток і виконайте його установку. Перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть програму Everest. Зачекайте, поки завершиться сканування підключених пристроїв. Після запуску головного робочого вікна розгорніть підменю «Комп'ютер» і відкрийте пункт «Датчик».
3
Вивчіть надану інформацію. Переконайтеся в тому, що температура важливих пристроїв персонального комп'ютера знаходиться в допустимих межах.
4
Якщо ви хочете використовувати безкоштовні додатки, скачайте програму Speccy з офіційного сайту розробників. Встановіть завантажене додаток і запустіть його.
5
Дочекайтеся надання інформації про стан обладнання. Пам'ятайте про те, що температура більшості пристроїв не повинна перевищувати 50 градусів Цельсія. Винятком є центральний процесор. Даний пристрій стабільно працює з температурою 60-65 градусів. Багато чого залежить від конкретної моделі ЦП.
6
Після виявлення обладнання, температура якого перевищує рекомендований значення, приступите до налаштування параметрів охолодження мобільного комп'ютера. Придбайте охолоджуючу підставку, якщо у вас є така можливість.
7
Практика показує, що використання підставки з додатковими вентиляторами дозволяє нормалізувати температуру всіх елементів ПК. Якщо цей спосіб не допоміг, перевірте якість роботи вентиляторів.
8
Виконайте очистку системи охолодження мобільного комп'ютера. Для початку пропилесосьте кулери, не вдаючись до розбирання ноутбука. Продуйте вентиляційні отвори феном. Природно, необхідно використовувати режим подачі холодного повітря.
9
Розберіть ноутбук і якісно очистіть всі вентилятори від пилу. Використовуйте для цього ватні палички. Змастіть кулери, якщо їх лопаті не обертається вільно.