Як очистити комп'ютер від вірусів.

Величезна кількість збоїв операційної системи пов'язано з наявністю вірусних файлів на жорсткому диску комп'ютера. Для забезпечення стабільної роботи ПК рекомендують періодично виконувати комплексну перевірку вінчестера.
Вам знадобиться
  • Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Почніть з перевірки стану жорсткого диска антивірусною програмою, встановленої на вашому комп'ютері. Варто відзначити, що дану процедуру краще виконувати в безпечному режимі роботи операційної системи Windows.
2
Перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся появи меню вибору ОС. Якщо завантаження системи виконується автоматично, завершите роботи ПК некоректно. Для цього натисніть і утримуйте кнопку включення комп'ютера.
3
У меню, виділіть поле «Безпечний режим Windows». Виберіть тип запуску «З підтримкою мережевих драйверів». Відкрийте меню антивірусної програми і перейдіть в розділ «Сканування».
4
Виділіть галочками всі доступні розділи вінчестера. Натисніть кнопку «Сканувати» і виберіть режим «Глибокий аналіз». При виявленні шкідливого файлу виберіть пункт «Лікувати» або «Виправити».
5
Якщо програма не змогла виконати вказану дію, натисніть кнопку «Видалити». Використовуйте описаний алгоритм для обробки інших шкідливих об'єктів. Варто відзначити, що основну масу вірусних файлів з розширенням .exe варто видаляти негайно.
6
Після перевірки використовуваним антивірусним ПЗ встановіть програму, призначену для експресс-сканування комп'ютера, наприклад Dr. Web CureIt. Завантажте це додаток з офіційного сайту.
7
Запустіть CureIt, використовуючи безпечний режим роботи операційної системи. Відкрийте вкладку «Настройки» і задайте параметри сканування жорсткого диска. Якщо у вас є можливість залишити ПК на 2-3 години, активуйте функцію поглибленого аналізу.
8
Поверніться в головне меню і натисніть кнопку «Старт». Після появи першого повідомлення про шкідливі файлі натисніть кнопку «Видалити», встановивши попередньо галочку напроти пункту «Запам'ятати дія». Перезавантажте ПК після завершення роботи програми.