Як обмежити доступ до комп'ютера по мережі.

Захист персональної інформації, що зберігається на комп'ютері, повинна забезпечуватися максимально ефективно. Для запобігання небажаних підключень до ПК використовують як стандартні засоби операційних систем, так і додаткові додатки.
Вам знадобиться
  • Firewall.
Інструкція
1
Почніть з налаштування брандмауера Windows. Підключіть мережевий кабель до комп'ютера і дочекайтеся визначення нового з'єднання. При роботі з Windows Vista і Seven з'явиться нове меню, що пропонує вибрати тип мережі.
2
Вкажіть пункт «Громадська мережа». Це активує максимальний рівень захисту при роботі з локальними ресурсами. Тепер відкрийте меню «Система і безпека». Посилання на нього знаходиться в панелі управління.
3
Відкрийте пункт «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри» для активації і швидкого налаштування цієї служби. Закрийте робоче вікно.
4
Клацніть лівою кнопкою миші по іконці мережевого з'єднання, яка відображена в системному треї. Перейдіть по посиланню «Центр управління мережами і загальним доступом».
5
У лівій графі знайдіть пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу" та відкрийте його. Розгорніть параметри для мережі, в назві якої зазначено словосполучення «Поточний профіль».
6
Активуйте опцію «Відключити мережеве виявлення». Аналогічним чином відключіть загальний доступ до папок, файлів і периферійних пристроїв. Перегорніть сторінку вниз і встановіть галочку поруч з параметром «Включити загальний доступ з парольного захистом».
7
Натисніть кнопку «Зберегти зміни». Перезавантажте комп'ютер, щоб нові правила роботи в мережі вступили в силу.
8
Встановіть програму-фаерволл. Для даних цілей підійдуть безкоштовні програми, наприклад Comodo Firewall. Запустіть програму і відкрийте меню налаштувань.
9
Створіть нове правило для вхідних підключень. Задайте діапазон IP-адрес, які присвоєні комп'ютерам вашої локальної мережі. Активуйте функцію «Блокувати з'єднання». Варто відзначити, що якщо мережа складається з 2-5 комп'ютерів, розумніше вручну ввести кожен IP-адресу.