Як переносити ноутбук.

При роботі з мобільним комп'ютером важливо дотримуватися певних правил. Неправильне поводження з ноутбуком може призвести до псування певних елементів і зменшення терміну експлуатації комп'ютера в цілому.
Інструкція
1
Запам'ятайте основне правило транспортування мобільного комп'ютера: ніколи не переносите ноутбук у включеному стані. Практика показує, що даний метод призводить до псування жорсткого дискам. Будь-які струсу цього пристрою під час роботи можуть стати причиною виникнення подряпин на пластинах.
2
Використовуйте для перенесення ноутбука спеціальний чохол, а краще - сумку. Підійдіть до вибору цього аксесуара з усією відповідальністю. Якісна сумка для ноутбука повинна бути достатньо міцною. Крім того, в ній повинні бути присутніми ущільнювальні прокладки і кріпильні ремені. Їх наявність запобіжить небажані вібрації, що виникають під час перенесення пристрою.
3
Оберіть розмір сумки, уточнивши габарити мобільного комп'ютера. Більшість таких аксесуарів призначені для транспортування ноутбука з певною діагоналлю матриці (14, 15.6 і 17 дюймів).
4
При покупці сумки зверніть увагу на наступні її якості: водостійкість і міцність каркаса. Наявність такого аксесуара запобігатиме потраплянню вологи в корпус під час несильного дощу і захистить ноутбук від падінь.
5
Будьте особливо обережні при перенесенні мобільного комп'ютера в холодну пору року. Дозвольте пристрою охолонути до кімнатної температури після вимкнення. Не вмикайте ноутбук після різкої зміни температури навколишнього середовища. Зазвичай це призводить до виникнення конденсату.
6
Пам'ятайте про те, що на роботу акумуляторної батареї і рідкокристалічної матриці негативно позначається негативна температура. Ні в якому разі не вмикайте ноутбук взимку на вулиці.
7
Дозвольте мобільному ПК нагрітися до кімнатної температури. Найкраще почекати хоча б одну годину перед включенням пристрою.
8
Якщо ви не хочете використовувати сумку, придбайте рюкзак для ноутбука. Він має пластиковий контейнер, ущільнений спеціальним матеріалом. Даний рюкзак відмінно захистить комп'ютер у разі падіння і запобігатиме потраплянню вологи всередину пристрою.