Як очистити кеш в комп'ютері. Як знайти переміщений флеш плеєр.

Процедура очищення кеша комп'ютера зажадає використання додаткового програмного забезпечення, на відміну від очищення кеша використовуваних браузерів, яка здійснюється засобами самих програм.
Вам знадобиться
  • - CClener
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток CCleaner, призначене для очищення кеша комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, і оптимізації системи. Ця програма є безкоштовною і вільно поширюється в інтернеті. Запустіть встановлене додаток. Розкрийте меню «Очищення» в лівій панелі головного вікна CCleaner і виберіть всі програми, які підлягають очистці кеша в списку,. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Очистити», і дочекайтеся завершення процесу.
2
Хоча програма CCleaner дозволяє виконати видалення кешу у всіх встановлених браузерах, рекомендується використовувати вбудовані стандартні інструменти самих додатків. Запустіть програму Mozilla Firefox і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна браузера. Вкажіть пункт «Налаштування» і розгорніть вузол «Додатково» в діалоговому вікні. Перейдіть на вкладку «Мережа» в наступному діалоговому вікні та натисніть кнопку «Очистити зараз» у розділі «Автономне сховище». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Розкрийте головне меню браузера Opera і вкажіть пункт «Настройки». Виберіть підкоманду «Видалити особисті дані» і розкрийте посилання «Детальне налаштування». Застосуйте прапорець в рядку «Очистити кеш» в розпочатому каталозі і підтвердіть виконання потрібної дії, натиснувши кнопку OK.
4
Запустіть додаток Internet Explorer і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть в розділ «Історія перегляду». Натисніть кнопку «Видалити» і застосуєте прапорець в рядку «Тимчасові файли інтернету» в новому діалоговому вікні видалення історії огляду. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Видалити» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.