Як перевести на комп'ютері час.

Комп'ютер можна використовувати, в тому числі, і в якості годин. В OS Windows передбачена можливість самостійно змінювати системний час і дату на комп'ютері, але вам будуть потрібні для цього права адміністратора.
Інструкція
1
Клацніть по значку годин в треї (правому нижньому кутку екрану). У розділі «Час» у віконці з поточним значенням клацніть двічі по параметру, який хочете змінити: години, хвилини або секунди, і введіть новий. Для грубої коригування можна натиснути на стрілочки вгору і вниз в правій частині вікна. При цьому змінюється параметр «годинник».
2
У вкладці «Часовий пояс» ви можете вибрати тимчасової пояс, в якому перебуваєте. Розкрийте список і відзначте курсором потрібний місто, потім натисніть ОК для підтвердження вибору. Оскільки указом президента в Росії скасовується перехід на літній час, ви можете зняти прапорець «Автоматичний перехід ...». Щоб зміна вступила в силу, натисніть ОК.
3
Щоб час на комп'ютері відображалося точно, ви можете синхронізувати його з часом на сервері time.windows.com. Для цього позначте прапором пункт «Виконувати синхронізацію ...» та натисніть ОК.
4
Викликати вікно властивостей дати і часу можна інакше. Зайдіть в «Панель управління» і клацніть двічі по іконці «Дата і час». Якщо у вас встановлена Windows Vista або Windows 7, щоб скасувати перехід на літній час, у вкладці «Дата і час» натисніть кнопку «Змінити часовий пояс» і у вікні вибору часового поясу зніміть прапор з відповідного пункту.
5
Вікно властивостей дати і часу можна викликати з командного рядка. Застосуйте гарячі клавіші Win + R і введіть у вікно запуску програм команду timedate.cpl.
6
Змінювати дату і час можна в настройках BIOS (базової системи введення-виведення). Перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся появи на екрані запрошення виду Press delete to setup. Замість Delete фірма-розробник BIOS може призначити іншу клавішу, зазвичай F2 або F10.
7
В меню SETUP знайдіть пункт Standart CMOS або зі схожою назвою, в якому містяться налаштування дати і часу. Введіть нове значення часу та натисніть F10, щоб зберегти зміни. На питання системи дайте відповідь "Y".