Як перевести мову на комп'ютері. Як відновити англійська шрифт.

Одним з достоїнств OS Windows є можливість працювати з документами на різних мовах. Переключаються вони зазвичай поєднанням гарячих клавіш Alt + Сtrl або Alt + Shift. Можна поміняти розкладку в треї. Для цього потрібно клацнути лівою клавішею миші по мовної панелі і вибрати в списку потрібний пункт.
Інструкція
1
Однак може виникнути неприємна ситуація: поєднання гарячих клавіш не працює, а з трея bcxtpkf мовна панель. Щоб її відновити, клікніть по панелі завдань у правому нижньому кутку монітора і в розділі «Панелі інструментів» контекстного меню відзначте прапором пункт «Мовна панель».
2
Якщо цей пункт недоступний, зайдіть в «Панель управління» і розкрийте піктограму «Мова і регіональні стандарти». У вкладці «Мови» натисніть на кнопку «Докладніше». У закладці «Параметри» в розділі «Налаштування» натисніть «Мовна панель» і відзначте прапорцем пункт «Показувати мовну панель ...» Натисніть ОК для підтвердження.
3
Кнопка «Мовна панель» може бути недоступною. Тоді перейдіть в закладку «Додатково» і зніміть прапор з пункту «Вимкнути додаткові текстові служби». Підтвердіть, натиснувши ОК. Якщо прапор біля цього пункту не встановлено, поставте його і натисніть ОК двічі. Знову зайдіть в цю закладку і тепер зніміть прапорець. Підтвердіть, натиснувши ОК.
4
Якщо цей спосіб не допоміг, у вікно запуску програм (викликається поєднанням Win + R або вибором опції «Виконати» в меню «Пуск») введіть команду ctfmon.exe - вона відповідає за відображення мовної панелі. Знову викличте це вікно і напишіть msconfig. У вікні налаштування системи перейдіть у вкладку «Автозавантаження» і відзначте прапорцем пункт ctfmon, щоб команда запускалася при наступному завантаженні системи.
5
Якщо команду запустити не вдалося, перевірте, чи міститься файл ctfmon.exe в папці C: \ Windows \ system32. У разі необхідності скопіюйте його з настановного диска або з іншого комп'ютера.
6
Щоб вибрати інше поєднання клавіш для зміни мови, в розділі «Мови і регіональні стандарти» перейдіть у вкладку «Мови», натисніть «Детальніше» та «Параметри клавіатури». У вікні додаткових параметрів використовуйте кнопку «Зміна поєднання клавіш», щоб вибрати іншу «гарячу» комбінацію.