Як змусити себе працювати швидко.

Працювати необхідно з розумом. Саме тоді можна отримувати за роботу великі гроші, бачити великі результати і вирішувати більшу кількість задач. На що варто звернути увагу, щоб працювати швидше і з кращими результатами?
Вам знадобиться
  • 1. Організованість
  • 2. Список завдань на день
  • 3. Поліпшення робочого простору
Інструкція
1
Складайте собі список завдань, які ви повинні вирішити сьогодні. З цього бажано починати щоранку. Можна завести для цієї мети спеціальний щоденник, де кожен день тижня буде розписаний. Так ви зможете відслідковувати, що вже зробили і що вам належить зробити. Крім того, так ви не забудете про важливі і термінових речах.
2
Вдоскональте свій робочий простір. Для цього, по-перше, всі речі, які вам необхідні для роботи, повинні бути у вас під руками. По-друге, ваш робочий простір не повинно включати в себе ніяких відволікаючих вас речей, тому тримайте його в чистоті і порядку. Постарайтеся зробити своє робоче місце своїм другим домом. Наприклад, прикрасьте його квітами або фотографіями вашої родини і друзів.
3
Давайте собі відпочинок. Робота не повинна перетворюватися на рутину. Тому обов'язково знаходите час для відпочинку. Під час обідньої перерви намагайтеся виходити на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям. Слухайте розслаблюючу музику, робіть вправи для очей, особливо якщо працюєте за комп'ютером і т.д.
4
Прислухайтеся до свого організму. Так, якщо вам простіше працювати ввечері або вночі, рішення деяких задач відкладіть саме до цього часу. Також варто заохочувати себе за добре зроблену роботу. Принаймні, похваліть себе або приготуйте свою улюблену страву. Наступного разу ви будете братися за виконання важких завдань з великим ентузіазмом.