Як надіти чохли-майки. Як одягнути чохли майки на автосидіння.

Чохли-майки є універсальною захистом автомобільних крісел від бруду і плям і збереження їх в належному вигляді. Вони підходять для автомобіля будь-якої марки і зручні як в експлуатації, так і в надяганні.
Інструкція
1
Підготуйте сидіння до надягання на них чохлів. Посуньте їх вперед до упору. Якщо можливо, зніміть всі підголовники і підлокітники, щоб максимально спростити собі задачу.
2
Дістаньте чохли, уважно перегляньте всі елементи, а потім розкладіть накидки по відповідним їм сидінням. При цьому зверніть увагу на те, що чохли на передні крісла у деяких моделей трохи відрізняються між собою. В цьому випадку орієнтуйтеся по спинці, підлокітникам і регулюванню підпірки кишень.
3
Розташуйте вироби на кріслі правильно і рівно, а потім закріпіть чохол ззаду присутніми на ньому ременями або гумками. Намагайтеся при цьому не залишати складочок і максимально розправити чохол, щоб на ньому було зручно сидіти.
4
Одягніть чохли спочатку на передні крісла, а потім - на задні. Якщо накидка розділена на частини, почніть її натягувати з сидіння - ця більш просте завдання.
5
Пам'ятайте, що чохол повинен прилягати до крісла якомога щільніше. Якщо він бовтається на ньому, підтягніть кріплення сильніше, потягнувши за кінець гумки. Закріпивши виріб, ретельно сховайте всі бічні елементи.
6
Одягніть чохли і на підголовники, якщо вони передбачені для них. Тільки не переплутайте задні чохли з передніми. І хоча на перший погляд вони здаються однаковими, задні зазвичай трохи менший за розміром, що легко перевіряється, якщо прикласти їх один до одного.
7
Встановіть підголівники назад. Для цього візьміться пальцями за металеві основи і акуратно втолкніте виріб всередину крісла. Завершивши роботу, поставте сидіння на вихідну позицію і випробуйте нові чохли при водінні автомобіля.
8
У міру забруднення чохли-майки можна легко зняти і випрати в пральній машинці. У разі сильної забрудненості деякі моделі подібних накидок можна почистити і в хімчистці.
Зверніть увагу
Найлегше надягати чохли на зняті крісла.
Обшивка крісел автомобіля потребує захисту від пошкоджень, тому чохли просто необхідні. До того ж це прекрасна можливість зберегти чистоту в салоні. Поверхня чохлів вбере в себе більшу частину пилу і бруду. Почистити цей аксесуар набагато простіше, ніж міняти сидіння автомобіля.
Вам знадобиться
  • комплект автомобільних чохлів
Інструкція
1
Класичний комплект автомобільних чохлів являє собою пару виробів для передніх сидінь, накидку і чохол для пасажирського дивана, п'ять предметів для підголівників і застібки-кріплення у вигляді гачків. Вийміть комплект з упаковки. Проведіть первинну ідентифікацію, щоб переконатися, що всі деталі в наявності. Для цього розкладіть вироби на сидіннях так, як вони згодом будуть надіті.
2
Особливу увагу приділіть підголівникам - задні у деяких моделей машин менше, ніж передні. Хоча при візуальному огляді вони однакові. Прикладіть один до одного бічні елементи підголівників, щоб це зрозуміти. Визначте їх задню і передню частину. Передня, як правило, володіє великим вигином. Визначившись з деталями, приступайте до надягання чохлів.
3
Автомобільні чохли простіше спочатку надіти на передні крісла. Посуньте до упору крісла вперед, щоб було легше працювати. Зніміть підголівник і надіньте зверху на крісло чохол. Ретельно розправте складки тканини. Загляньте під крісло і відшукайте допоміжні гумки, розташовані по краю вироби. З'єднайте їх за допомогою гачків.
4
Одягніть чохол на підголівник, акуратно натягнувши тканину. Вставте його на місце. Ті ж маніпуляції виконайте з другим переднім кріслом.
5
Перед тим, як одягти чохол на задній диван, зніміть його сидіння. Для цього потягніть деталь вгору із зусиллям, щоб відкріпити засувки, на яких вона тримається. На зняте сидіння надіньте накидку чохла, старанно натягнувши гумки. Закріпіть їх допоміжними гачками.
6
Одягніть чохли на підголовники, попередньо знявши їх зі спинки. Спинку дивана відкиньте всередину салону до упору і надіньте на неї чохол. Ретельно закріпіть його за допомогою допоміжних гачків. Поставте спинку на місце і вставте підголівники на свої місця. Потім поверніть сидіння на належне місце.
Зверніть увагу
Деякі моделі чохлів сильно відрізняються: лівий від правого сидіння. Тому, перш, ніж почати роботу, визначитеся.
Корисна порада
Починати з'єднання гумок з замками найкраще зі спинки сидіння.